پنج‌شنبه , 16 سپتامبر 2021

نمونه سوالات کتاب Oxford Word Skills Advanced

در پست حاضر نمونه سوالات کتاب Oxford Word Skills Advanced قرار داده شده اند. سطح Advanced همانطور که می دانید سطح آخر این مجموعه سه سطحی است و تمرکز این مجموعه هم روی تقویت دایره لغات زبان آموز است. زبان آموزی که این کتاب را مطالعه می کند نیاز است که دانش خود از واژگان این کتاب را به نحوی محک بزند؛ یکی از این روش ها استفاده از آزمون است. زبان امید برای این کتاب آزمون هایی را طراحی کرده است که زبان آموز می توانید با استفاده از آنها میزان فهم خود از این کتاب را ارزیابی کند.

برای کتاب Oxford Word Skills Advanced چند نوع نمونه سوال طراحی شده است و در هر نمونه سوال نیز سعی شده است تا حد ممکن سوالات متنوعی طراحی شود. زبان آموز نیز می تواند برای محک زدن مهارت خود از این کتاب از آزمون های بخش های موردنظر خود از کتاب استفاده نماید. در حال حاضر برای دروس 1 تا 40، برای دروس 41 تا 80 و همچنین برای دروس 1 تا 80 نیز یک آزمون طراحی شده است. در فایل هر یک از این آزمون ها فایل PDF سوالات، فایل قابل ویرایش سوالات (فایل word) و پاسخنامه سوالات برای استفاده ارائه شده اند. فایل مربوط به سوالات درس های 1 تا 40 را می توانید به عنوان نمونه به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

 

 

اخطار: آزمون های توسط وب سایت زبان امید طراحی شده اند؛ وب سایت ها و دیگر پلتفرم ها مجاز به استفاده از این آزمون ها نیستند؛ هر گونه استفاده و یا کپی وب سایت های دیگر از این سوالات شامل پیگرد قانونی خواهد بود.

 

 

آزمون 40 درس اول را می توانید به عنوان نمونه در زیر دانلود نمایید (در نظر داشته باشید پاسخنامه و فایل word سوالات به صورت رایگان برای این آزمون برای قرار داده نشده است و در نسخه غیررایگان ارائه شده است):

 

دانلود رایگان فایل سوالات دروس 1 تا 40

 

 

فایل کامل سوالات کتاب – دروس 1 تا 40

50,000 ریال – خرید آنلاین

 

 

فایل حاوی سوالات کتاب – دروس 41 تا 80

80,000 ریال – خرید آنلاین

 

 

فایل حاوی سوالات کتاب – دروس 1 تا 80

90,000 ریال – خرید آنلاین

 

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود نمونه سوالات Oxford Word Skills Basic

دانلود نمونه سوالات Oxford Word Skills Intermediate

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *