پنج‌شنبه , 16 سپتامبر 2021

جواب کتاب کار Project 2

کتاب Project 2 دومین سطح از مجموعه کتاب های Project (به فارسی پراجکت) است که برای آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان نوجوان انتشار پیدا کرده است. در پست حاضر پاسخ های تمرینات ویرایش سوم و ویرایش چهارم کتاب کار Project 2 جهت استفاده در این پست قرار داده شده است. کتاب پراجکت 2 حاوی 6 درس می باشد و در هر درس نیز تمریناتی وجود دارد تا زبان آموز بعد از مطالعه هر مبحث بتواند میزان درک خود از آن مبحث را محک بزند. پاسخنامه ای که در این پست قار داده شده است در بردارنده جواب تمرینات همه 6 درس کتاب کار (workbook) است و به صورت یک فایل PDF قابل استفاده است. بخشی از این پاسخنامه را می توانید به عنوان نمونه از سایت دانلود نمایید. پاسخنامه تمرینات مربوط به ویرایش سوم به صورت رایگان ارائه شده است.

بهتر است قبل از اینکه به این پاسخنامه رجوع کنید خودتان ابتدا سعی کنید تمرینات را پاسخ دهید؛ چنانچه در حین پاسخ دهی به تمرینات پاسخ سوالی را نمی دانید و یا اینکه از پاسخ خود به یک سوال اطمینان کافی را ندارید به این پاسخنامه مراجعه کنید و پاسخ سوالات مورد نظر خود را بررسی نمایید.

علاوه بر پاسخ های تمرینات کتاب کار، پاسخنامه تمرینات کتاب دانش آموز یا همان Student’s Book را نیز می توانید از انتهای این پست تهیه نمایید.

 

دانلود پاسخنامه تمامی دروس ورک بوک Project 2 – ویرایش سوم

دانلود پاسخنامه 2 درس اول ورک بوک Project 2 – ویرایش چهارم

 

 

 

فایل حاوی پاسخنامه تمرینات کتاب کار Project 1

15,000 ریال – خرید آنلاین

 

 

فایل حاوی پاسخنامه تمرینات دانش آموز (Student’s Book)

55,000 ریال – خرید آنلاین

.

.

مطالب مرتبط:

دانلود جواب کتاب کار Project 1

دانلود جواب کتاب کار Project 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *