جمعه , 27 ژانویه 2023

دانلود رایگان کتاب های Summit 1 2 ویرایش سوم

کتاب های Summit (به فارسی سامیت) یکی از مجموعه های خوب و موفق در زمینه آموزش زبان انگلیسی به علاقمندان این زبان در جهان است که توسط انتشارات پیرسون به چاپ رسیده است و در واقع ادامه مجموعه Top Notch می باشد. این مجموعه در 2 سطح انتشارا پیدا کرده است ولی اغلب هر سطح به دو قسمت A و B تقسیم می شود. سطح اول این مجموعه برای زبان آموزانی مناسب است که سطح زبان آنها متوسط رو به بالا باشد و زبان آموزی که سطح دوم این مجموعه را به اتمام می رساند انتظار می رود به سطح پیشرفته زبان انگلیسی دست پیدا کند.

هر کتاب از مجموعه Summit از 5 بخش یا همان unit تشکیل می شود و هر بخش نیز شامل 4 درس یا Lesson می باشد. البته در ابتدای هر یونیت یک قسمت مقدمه تحت عنوان Preview و در انتهای هر یونیت هم یک قسمت مرور به نام review وجود دارد. هر Unit از کتاب های سامیت به 4 مهارت اصلی شنیداری، گفتاری، درک مطلب و نوشتاری می پردازد. علاوه بر این در هر یونیت به مهارت های فرعی مثل گرامر، واژگان و تلفظ نیز پرداخته می شود. هر مبحثی که در هر یک از این کتاب ها تدریس می شود، برای اینکه هم میزان درک زبان آموز از آن مبحث ارزیابی شود و هم اینکه مباحث در ذهن زبان آموز بهتر تثبیت شوند پس از هر مبحث تمرینات متعدد و کافی آورده شدند و پیشنهاد می شود هم تمرینات موجود در کتاب دانش آموز و هم تمرینات موجود در کتاب کار با جدیت انجام داده شوند.

همانطور که قبل تر هم به آن اشاره شد مجموعه Summit پس از مجموعه 4 سطحی Top Notch استفاده می شود، بنابراین زبان آموزی که می خواهد روی این مجموعه کار کند نیاز است قبل از آن مباحثی که در مجموعه Top Notch پوشش داده شدند را یاد گرفته باشد.

برای هر سطح از ویرایش سوم مجموعه Summit کتاب دانش آموز (Student’s Book)، فایل های صوتی کتاب دانش آموز، کتاب کار (Workbook)، کتاب مدرس (Teacher’s Book)، و ویدئوهای هر سطح ارائه شده اند. موارد مربوط به هر دو سطح را می توانید به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

 

 

دانلود فایل PDF کتاب دانش آموز و کتاب کار Summit 1A (حجم: 70 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز Summit 1A (حجم: 139 مگابایت)

 

 

 

دانلود فایل PDF کتاب دانش آموز و کتاب کار Summit 1B (حجم: 65 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز Summit 1B (حجم: 170 مگابایت)

 

 

 

دانلود فایل PDF کتاب دانش آموز Summit 2A (حجم: 49 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز Summit 2A (حجم: 111 مگابایت)

 

 

 

دانلود فایل PDF کتاب دانش آموز Summit 2B (حجم: 52 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز Summit 2B (حجم: 153 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب های Touchstone

دانلود رایگان کتاب های Top Notch

دانلود ویرایش سوم کتاب های Solutions

دانلود رایگان کتاب های American English File

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *