چهار شنبه , 16 می 2018
آموزش وردپرس
خانه » محصولات زبان آلمانی » پادکست های زبان آلمانی به روش پیمزلر

پادکست های زبان آلمانی به روش پیمزلر

پیمزلر (pimsleur) یک نوع آموزش صوتی زبان های خارجی است که براساس روش ابدائی فردی به نام پائول پیمزلر حدود 50 سال پیش است. پیمزلر مجموعه از حدود 50 زبان دنیا را ارائه می دهد که یکی از این زبان ها، زبان فارسی است. البته این روش کلیه زبان ها را از طیق زبان انگلیسی آموزش می دهد.

حتما با زبان نصرت آشنا هستید؛ زبان نصرت دقیقا ترجمه زبان پیمزلر است که علاقمندان یادگیری زبان های خارجی استقبال خوبی از آن کرده اند.

تمرکز اصلی روش پیمزلر روی دو مهارت شنیداری و گفتاری است چون از لحاظ ترتیب یادگیری چهار مهارت به صورت طبیعی (مثل یادگیری زبان مادری) یک فرد ابتدا مهارت شنیداری را یاد می گیرد و سپس مهارت گفتاری.

زبان هایی که پیمزلر ارائه می دهد هر کدام معمولا شامل 90 فایل صوتی 30 دقیقه ای می باشد. در این دروس صوتی گوینده کلمه یا کلماتی را می گوید، او از گوینده می خواهد ابتدا به نحوه تلفظ آنها گوش دهد و سپس خود گویند نیز آنها را تکرار کند.

مجموعه زبان آلمانی پیمزلر حاضر دارای 90 درس می باشد. 30 درس اول برای سطوح مقدماتی است، 30 درس دوم برای زبان آموزان سطح متوسط است و 30 درس آخر هم برای زبان آموزان سطح پیشرفته است. این مجموعه همچنین دارای فایل های pdf نیز می باشد که مربوط به مهارت درک مطلب است.

فایل زیر یکی از فایل های صوتی پیمزلر آلمانی است که می توانید با نحوه تدریس سیستم آموزش پیمزلر آشنا شوید:

جزئیات آموزش زبان پیمزلر آلمانی
تعداد دیسک: 1
لهجه: آمریکایی
سطح: مقدماتی – متوسط – پیشرفته
قیمت: 6950 تومان
نوع فایل: pdf, mp3
خرید پستی: کانال آموزش زبان انگلیسی امیدپرداخت به صورت آنلاین می باشد

مطالب مشابه از زبان انگلیسی:

دانلود اخبار VOA

دانلود مجموعه EngVid

دانلود رایگان پیمزلر فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *