دوره گرامر

کتاب The Practice of English Language Teaching

کتاب The Practice of English Language Teaching یکی از بهترین کتاب ها در زمینه نحوه آموزش تدریس زبان انگلیسی است که بوسیله جرمی هارمر (Jeremy Harmer) نوشته شده است. این کتاب منبعی است برای مدرسان و استادان زبان انگلیسی که می خواهند به روش های مدرن  تدریس زبان انگلیسی دسترسی داشته باشند و آنها را در شیوه آموزشی خود بگنجانند. به طور کلی می توان گفت کتاب The Practice of English Language Teaching شامل مواردی همچون نظریات یادگیری زبان، خصوصیات مهم زبان آموزان، آموزش سیستم های زبان (قواعد، واژگان و تلفظ)، آموزش مهارت های چهارگانه زبان (Listening, Speaking, Reading و Writing)، نقش تکنولوژی در کلاس های درس و غیره می باشد.

ویرایش چهارم و ویرایش پنجم این کتاب را می توانید به صورت رایگان از وب سایت دانلود نمایید. همچنین برای ویرایش چهارم این کتاب فیم های آموزشی این کتاب نیز برای دانلود ارائه شده اند. برای دانلود فیلم های این کتاب نیاز است که هر 7 قسمت را با استفاده از کامپیوتر / لپ تاپ دانلود نمایید، پس از دانلود هر 8 قسمت آنها را در یک پوشه قرار دهید و سپس آنها را از حالت فشرده خارج نمایید. در نظر داشته باشید که تنها با دانلود کردن هر 8 قسمت مربوط به فیلم ها خواهید توانست فیلم ها را از حالت فشرده خارج کنید.

در خصوص اجرای فیلم های این کتاب پیشنهاد می شود ابتدا نرم افزار Media Player Classic را از انتهای همین پست دانلود نمایید. سپس بعد از اینکه فیلم ها را روی کامپیوتر / لپ تاپ خود از حالت فشرده خارج کردید فایلی که با نام VIDEO_TS.IFO می باشد را با نرم افزار Media Player Classic که از قبل نصب کردید اجرا نمایید که در این نرم افزار قادر خواهید بود منوهای مربوط به اجرای فیم های مربوط به هر مدرس را مشاهده نمایید.

 

Description (5th Edition)

 The highly acclaimed Practice of English Language Teaching is the essential guide for teachers of English in a wide range of contexts. The new Fifth Edition has been revised to reflect the latest developments in language teaching. It explains current pedagogy to teachers who want to access the most relevant English language teaching practices and incorporate them into their classes.

 

.

برای دانلود ویرایش پنحم این کتاب روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود کتاب The Practice of English Language Teaching (حجم: 94 مگابایت)

 

برای دانلود ویرایش چهارم این کتاب روی لینک های زیر کلیک نمایید:

دانلود کتاب The Practice of English Language Teaching (حجم: 32 مگابایت)

 

دانلود فیلم های آموزشی این کتاب – قسمت اول (حجم: 500 مگابایت)

دانلود فیلم های آموزشی این کتاب – قسمت دوم (حجم: 500 مگابایت)

دانلود فیلم های آموزشی این کتاب – قسمت سوم (حجم: 500 مگابایت)

دانلود فیلم های آموزشی این کتاب – قسمت چهارم (حجم: 500 مگابایت)

دانلود فیلم های آموزشی این کتاب – قسمت پنجم (حجم: 500 مگابایت)

دانلود فیلم های آموزشی این کتاب – قسمت ششم (حجم: 500 مگابایت)

دانلود فیلم های آموزشی این کتاب – قسمت هفتم (حجم: 500 مگابایت)

دانلود فیلم های آموزشی این کتاب – قسمت هشتم (حجم: 333 مگابایت)

 

برای دانلود نرم افزار Media Player Classic با توجه به سیستم خود می توانید از یکی از نسخه های نرم افزار در زیر استفاده نمایید:

دانلود نسخه 32 بیت نرم افزار Media Player Classic (حجم: 12 مگابایت)

دانلود نسخه 64 بیت نرم افزار Media Player Classic (حجم: 13 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود رایگان کتاب How to Teach English

دانلود مجلات English Teaching Professional

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *