شنبه , 15 آگوست 2020
آموزش وردپرس

دانلود نرم افزار Tell Me More English

نرم افزار Tell Me More یکی از نرم افزارهای خوب در زمینه یادگیری زبان های خارجی می باشد که تا به حال برای چندین زبان (مثل زبان های انگلیسی، فرانسوی، عربی، آلمانی…) تولید شده است. این پست به نسخه این نرم افزار برای زبان انگلیسی اختصاص دارد. نرم افزار Tell Me More English برای آموزش زبان انگلیسی از هر چهار مهارت اصلی زبان (مهارت های شنیداری، گفتاری، درک مطلب و نوشتاری) و همچنین دو مهارت فرعی زبان (واژگان و گرامر) در خود استفاده کرده است. نرم افزار Tell Me More English هم دارای لهجه امریکن می باشد و هم دارای لهجه بریتیش می باشد (در ابتدای نصب نرم افزار شما می توانید یکی از دو لهجه امریکن و یا بریتیش را انتخاب نمایید).

نرم افزار Tell Me More English دارای 10 سطح دشواری می باشد که طبیعتا سطح 1 پایین ترین سطح و سطح 10 نیز بالاترین سطح می باشد. شما می توانید از هر سطحی که تمایل دارید شروع به یادگیری زبان انگلیسی نمایید. برای هر یک از 6 مهارت اصلی و فرعی تمرینات متنوع و جذابی در این نرم افزار قرار داده شده است که زبان آموزان با انجام آنها به مرور مهارت شان در زبان انگلیسی بهبود خواهد یافت. به عنوان بخشی از تمرین ها، این نرم افزار قابلیت تشخیص صدای کاربر را نیز دارد. در خصوص این بخش مثلا کاربر کلمه ای را تلفظ می کند و سپس با توجه به تلفظ کاربر نمره ای به آن تلفظ داده می شود. نرم افزار Tell Me More English را می توانید به صورت رایگان از سایت دانلود نمایید.

 

نحوه اجرای نرم افزار Tell Me More English

برای راحت تر شدن دانلود، این نرم افزار به شش قسمت تبدیل شده است. پس از دانلود هر چهار قسمت همگی آنها را در یک پوشه قرار دهید و روی فایل مربوط به قسمت اول کلیک راست کنید و گزینه Extract Here را انتخاب کنید. پس از این فقط کافی است صبر کنید تا هر شش قسمت به صورت کامل از حالت فشرده خارج شوند. تمامی فایل ها در قالب یک پوشه واحد از حالت فشرده خارج می شوند. در پوشه موردنظر فایلی با پسوند iso وجود دارد که برای اجرای آن بر روی کامپیوتر حتما نیاز است که ابتدا نرم افزار Daemon Tools را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. این نرم افزار نیز در این پست جهت دانلود ارائه شده است. پس از نصب نرم افزار Daemon Tools فایل با پسوند iso بر روی کامپیوتر شما قابل اجرا می شود و با کلیک بر روی آن می توانید نرم افزار را اجرا نمایید.

 

تصاویری از محیط این نرم افزار در زیر قابل مشاهده می باشند:

نرم افزار تل می مور

 

نرم افزار Tell Me More را می توانید از طریق لینک های زیر دانلود نمایید:

 

دانلود نرم افزار Tell Me More English – قسمت اول (حجم: 500 مگابایت)

دانلود نرم افزار Tell Me More English – قسمت دوم (حجم: 500 مگابایت)

دانلود نرم افزار Tell Me More English – قسمت سوم (حجم: 500 مگابایت)

دانلود نرم افزار Tell Me More English – قسمت چهارم (حجم: 500 مگابایت)

دانلود نرم افزار Tell Me More English – قسمت پنجم (حجم: 500 مگابایت)

دانلود نرم افزار Tell Me More English – قسمت ششم (حجم: 275 مگابایت)

 

دانلود نرم افزار Daemon Tools (حجم: 18 مگابایت)

 

پسورد فایل ها: www.languagecentre.ir

 

مطالب مرتبط:

دانلود نرم افزار رزتا استون برای اندروید

دانلود نرم افزار جعبه لایتنر برای کامپیوتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *