دوشنبه , 18 اکتبر 2021

کتاب Check your English Vocabulary for TOEIC

کتاب Check your English Vocabulary for TOEIC برای داوطلبان آزمون توئیک (زبان انگلیسی برای ارتباطات بین المللی) به نگارش درآمده است. این کتاب همچنین برای زبان آموزانی که قصد ارتقاء سطح واژگان خود را دارند نیز بسیار مناسب می باشد. یقیناً دانستن دایره گسترده ای از واژگان مهم و کاربردی می تواند نمره آزمون توئیک شما را افزایش دهد.

این کتاب دارای 42 بخش می باشد که هریک از این بخش ها موضوعی خاص و مرتبط با ارتباطات بین المللی دارد. در هر بخش، علاوه بر واژگانی که می آموزید، تمرین هایی طراحی شده است که پاسخ همه آنها در انتهای کتاب موجود است.

برای یادگیری موثرتر واژگانی که نیاز دارید، بهتر است با بخش هایی آغاز کنید که آشنایی کمی با آنها دارید یا برایتان مهم و دلخواه هستند.

توجه داشته باشید که هیچ کتابی در دنیا وجود ندارد که همه واژگان آزمون پیش روی شما را در بر داشته باشد، اما این کتاب مجموعه ای ارزشمند از واژگان پر کاربرد و مهم آزمون را گردآوری کرده که با تسلط به آنها و مطالعه منابع مفید دیگر نمره قابل قبولی در آزمون TOEIC کسب خواهید کرد.

موضوعاتی که در این کتاب به آنها پرداخته شده است عبارتند از: کامپیوترها و فناوری اطلاعات، هتل ها، تبلیغات، استخدام شغلی، فروش و بازاریابی، سفر، سرگرمی، هنر، ورزش، رسانه، غذا و بیرون غذا خوردن، مسائل مالی و …

انواع مختلفی از تمرین ها در بخش های مختلف این کتاب مشهود هستند. تمرین های Completion که در آنها فهرستی از واژگان و جملات ناقصی داده شده و زبان آموز می بایست واژه مناسبی از فهرست انتخاب و جایگذاری کند. در بعضی تمرین ها واژگان مشابه ای در گزینه ها به زبان آموز داده شده است تا با این کار، میزان دقت داوطلب افزایش یابد. در بخش های دیگری از کتاب، زبان آموز با استفاده از پیشوند ها و پسوند ها یاد می گیرد که چطور از یک کلمه مشتق گرفته و واژگانی مرتبط بسازد.

پرسش های چهار گزینه ای، درک مطلب، وصل کردن، جدول، اصلاح جمله نادرست، دسته بندی و … انواع مختلفی از سوالات هستند که در بخش های گوناگون کتاب Check your English Vocabulary for TOEIC، زبان آموز را به چالشی مفید کشیده و باعث یادگیری موثر تر واژگان آن بخش می شوند.

فایل PDF این کتاب را می توانید به صورت رایگان در زیر دانلود نمایید.

 

.

 

دانلود کتاب Check your English Vocabulary for TOEIC (حجم: 2 مگابایت)

.

.

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Check Your Vocabulary for IELTS

دانلود کتاب Check Your Vocabulary for TOEFL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *