دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

مجموعه کتاب های English Collocations in Use

یاد گرفتن کلمان هم نشین (Collocations) باعث می شود که زبان آموزان انگلیسی صحیح و طبیعی را صحبت کنند. کلمات هم نشین کلماتی هستن که اغلب با همدیگر استفاده می شوند. مجموعه کتاب های English Collocation in Use که در دو سطح متوسط و پیشرفته منشر شده اند سعی کرده است این مهم را برای علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی تسهیل کند.

هر کدام از کتاب های English Collocations in Use دارای 60 درس می باشد که در هر درس تعدادی از کلمات هم نشین که در مثال های خوبی بکار رفته اند آموزش داده می شود و در پایان هر درس برای درک بهتر آنها تمرین هایی به شما داده می شود. پاسخ های این تمرینات در انتهای کتاب ارائه شده است. هر درس در خصوص موضوع مشخصی است و کلماتی که در هر درس ارائه شده اند نیز در راستای درس مربوط به خود هستند. به عنوان مثال درس 13 کتاب در خصوص آب و هوا است و کلمات این درس هم در همین زمینه هستند. در پایان کتاب همچنین بخشی تحت عنوان index وجود دارد که لیست تمامی کلمات آموزش داده شده براساس حروف الفبا وجود دارد و جلوی هر کلمه شماره درس مربوطه نیز نوشته شده است.

مجموعه کتاب English Collocations in Use از دو کتاب سطح Intermediate و Advanced تشکیل می شود که در این پست لینک های دانلود برای ویرایش اول و ویرایش دوم این کتاب ها به صورت کاملا رایگان ارائه شده است.

 

دانلود کتاب Collocations in Use ویرایش دوم

در زیر لینک های دانلود کتاب های English Collocations in Use به صورت رایگان قرار داده شده است که مربوط به ویرایش دوم هستند. با کلیک بر روی هر لینک فایل PDF مربوط به سطح موردنظر را دانلود خواهید کرد.

 

 

دانلود کتاب English Collocations in Use Intermediate (حجم: 19 مگابایت)

 

 

 

دانلود کتاب English Collocations in Use Advanced (حجم: 15 مگابایت)

 

 

 

دانلود کتاب Collocations in Use ویرایش اول

در زیر نیز لینک های دانلود برای ویرایش اول کتاب های Collocations in Use ارائه شده است که می توانید به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

 

دانود کتاب english collocations in use intermediate

 

دانلود فایل PDF کتاب English Collocations in Use Intermediate (حجم: 61 مگابایت)

.

 

 

دانلود کتاب english collocations in use advanced

 

دانلود فایل PDF کتاب English Collocations in Use Advanced (حجم: 18 مگابایت)

.

نحوه استفاده از کتاب های Collocation in Use

کتاب های English Collocations in Use هم در کلاس های آموزش زبان و هم به صورت خودخوان قابل استفاده می باشند. در صورتی که قصد دارید این کتاب را به صورت خودخوان به نحوی مطالعه کنید که بیشترین بازدهی یادگیری را برای شما داشته باشد بهتر است ابتدا کلمات هر درس را به خوبی یاد بگیرید. یادگیری کلمات هر درس ضرورتا به معنی یادگیری معنی فارسی نیست، بلکه برای یک کلمه باید تلفظ صحیح یاد گرفته شود، ممکن است برای کلمات خاصی نیاز به استفاده از حروف اضافه باشد که باید یاد بگیرید، هر کلمه را باید بتوانید به صورت صحیح در جملات استفاده نمایید.

پس از یادگیری کلمات هر درس به سراغ تمرینات ارائه شده در صفحه دوم هر درس بروید و تمرینات را بدون کمک گرفتن از پاسخنامه انتهای کتاب انجام دهید، در صورتی که حداقل 80 درصد از تمرینات را بتوانید برای یک درس به درستی پاسخ دهید به این معنی است که میزان یادگیری شما از آن درس قابل قبول است. بعد از اینکه درسی از کتاب English Collocations in Use را به خوبی کار کردید سعی کنید حداقل چندین مورد از کلمات آن درس را در چند جمله استفاده کنید. به عنوان یک تمرین بهتر حتی می توانید کلمات را در یک داستان بکار ببرید و با صدای بلند داستان را به زبان انگلیسی تعریف کنید. به عنوان مثال ممکن است اتفاقی برای شما افتاده باشد که بتوان خیلی از کلمات یک درس را برای آن داستان استفاده کرد.

 

 

پست های مرتبط:

دانلود کتاب های Key Words for Fluency

دانلود کتاب های 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی

دانلود کتاب های English Vocabulary in Use

دانلود کتاب های English Phrasal Verbs in Use

4 نظر

  1. میشه دیکشنری های کمبریج رو بزارین

    • با عرض معذرت در حال حاضر به دلیل کمبود فضای آپلود امکان قرار دادن دیکشنری های کمبریج بر روی سایت وجود ندارد.

  2. مرسی عالی بود خسته نباشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *