یکشنبه , 18 آوریل 2021

دانلود کتاب IELTS Foundation

کتاب IELTS Foundation (اسم کامل آن Focus on IELTS Foundation) برای ارتقای آمادگی داوطلبان آزمون آیلتس به چاپ رسیده است. این کتاب که توسط انتشارات لانگمن به چاپ رسیده است برای آزمون آیلتس آکادمیک مناسب می باشد و مناسب زبان آموزانی است که دانش زبانی آنها در سطح متوسط رو به پایین تا متوسط قرار دارد. اگر سطح زبان شما بالاتر  باشد پیشنهاد می شود کتاب IELTS Graduation که آن هم توسط انتشارات لانگمن به چاپ رسیده است را مطالعه نمایید.

کتاب IELTS Foundation دارای 12 درس می باشد که دروس آن به هر چهار مهارت Listening, Speaking, Reading, Writing می پردازند. علاوه بر این در این کتاب به قواعد و واژگان موردنیاز آزمون آیلتس نیز پرداخته می شود. دو درس اول یک معرفی اجمالی از آزمون آیلتس ارائه می دهند و 10 درس بعدی هم در راستای بهبود مهارت های زبان آموزان برای این آزمون گام بر می دارند. دروس 3 تا 12 هر کدام در مورد موضوع خاصی (ارزش های خانواده، تکنولوژی، کره زمین، سلامتی…) هستند و فعالیت ها و تمرینات موجود در این دروس نیز در راستای همین موضوعات دروس می باشند. پاسخنامه تمرینات هر درس نیز در انتهای کتاب و در بخشی تحت عنوان Keys ارائه شده اند.

مجموعه IELTS Foundation شامل کتاب دانش آموز (Student’s Book) به همراه فایل های صوتی آن، کتاب مهارت ها (Skills for IELTS Foundation) و کتاب معلم (Teacher’s Book) می باشد که همه این موارد را می توانید به صورت رایگان از سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

کتاب ielts foundation

 

دانلود کتاب دانش آموز IELTS Foundation (حجم: 65 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز – سی دی 1 (حجم: 45 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز – سی دی 2 (حجم: 44 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز – سی دی 3 (حجم: 44 مگابایت)

دانلود کتاب IELTS Foundation Skills (حجم: 63 مگابایت)

دانلود کتاب معلم Teacher’s Book (حجم: 31 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب IELTS Trainer

دانلود کتاب IELTS Graduation

دانلود رایگان کتاب High Impact IELTS

دانلود کتاب IELTS Advantage Writing Skills

دانلود کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *