یکشنبه , 21 آوریل 2024
دوره گرامر

دانلود پکیج آموزش آیلتس رایگان

این روزها، افزایش تقاضای زبان آموزان برای کسب و ارتقاء مهارت زبان انگلیسی برای شرکت در آزمون آیلتس باعث عرضه منابع و دوره های آموزشی متنوعی در بازار شده است. اگر شما نیز تصمیم به شرکت در این آزمون مهم را داشته باشید، قطعا می دانید که انتخاب یک منبع آموزشی تا چه حد می تواند بر موفقیت و عدم موفقیت شما تاثیر گذار باشد، پس این مقاله برای شماست تا با بهترین پکیج آموزش آیلتس رایگان آشنا شوید و از آن برای موفقیت خود در کسب نمره مورد نیاز در این آزمون بهره ببرید.

 

جزئیات آزمون آیلتس

همان طور که می دانید IELTS، یکی از معتبرترین آزمون های جهانی است که توسط دانشگاه کمبریج انگلستان و به منظور سنجش مهارت های زبان انگلیسی غیر بومی زبانانی برگزار می شود، که قصد مهاجرت به کشورهایی را دارند که زبان انگلیسی، زبان اول و یا رایج آن هاست. IELTS مخفف عبارت International English Language Testing System و به معنای “سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی” می باشد.

این آزمون انواع مختلفی دارد که بسته به هدف مهاجرت دسته بندی می شود و شما طبق هدف مهاجرتی خود، در آن شرکت می کنید.

IELTS General Training برای افرادی است که قصد مهاجرت های شغلی و غیر تحصیلی را دارند.

IELTS Academic برای متقاضیان مهاجرت های تحصیلی می باشد.

IELTS Life Skills برای متقاضیان مهاجرت و دریافت اقامت به انگلستان به واسطه ازدواج و یا اعضای خانواده است و به مراتب ساده تر از آیلتس جنرال می باشد.

آزمون آیلتس، چهار مهارت Listening و Speaking و Writing و Reading شما را مورد سنجش قرار می دهد. بازه نمره آن 9-0 است و نمره کسب شده شما به معنای میزان دانش و مهارت زبان انگلیسی شماست و پذیرش شما بر اساس حداقل نمره تعیین شده از طرف دانشگاه یا مرکز در کشور مقصد صورت خواهد گرفت.

تفاوت آزمون جنرال و آکادمیک در بخش Writing و Reading است، به این صورت که، محتوای آزمون جنرال شامل موضوعات عمومی است در حالی که آزمون آکادمیک موضوعات علمی و دانشگاهی را پوشش می دهد.

 

در زیر می توانید تمامی 30 ویدئوی آموزش پکیج آیلتس را بر حسب درس و به صورت رایگان دانلود نمایید:

 

 

دانلود ویدئوهای پکیج آموزش آیلتس رایگان

 

درس 1 – مقدمه و معرفی آیلتس

مقدمه، انواع آزمون آیلتس، نمره دهی…

 

ویدئوهای آموزش مهارت Listening

 

درس 2 – ساختار و نمره دهی

ترتیب مهارت ها برای آزمون، ساختار…

درس 3 – بخش های آزمون شنیداری

چالش ها، بخش ها، سطح دشواری…

درس 4 – مقدمه ای برای لهجه ها

لهجه های مختلف، لهجه بریتانیایی…

درس 5 – تکمیل فرم (نوعی از سوالات)

مقدمه، مثال ها، راهنمایی ها، دستورالعمل ها…

درس 6 – تکمیل جدول

مثال، ردیف ها و ستون ها، پیش بینی…

درس 7 – تکمیل جمله

مثال، خواندن و پیش بینی کردن…

درس 8 – سوالات چند گزینه ای

مقدمه، مثال، خوانش سریع…

درس 9 – سوالات با پاسخ کوتاه

مثال، کلمات، سوالات WH…

درس 10 – برچسپ گذاری نقشه

انواع، مثال، واژگان…

درس 11 – سوالات فلوچارت

مقدمه، مثال، عنوان ها، ترتیب…

درس 12 – تطبیق دادن

مقدمه، انواع، مثال، راهنمایی ها…

 

ویدئوهای آموزش مهارت Reading

 

درس 13 – ساختار و نمره دهی

ساختار، مدت زمان، بخش ها…

درس 14 – سوالات تطبیق دادن عناوین

مقدمه، مثال، خواندن متن….

درس 15 – صحیح، غلط، داده نشده

مقدمه، مثال، حالت های پاسخ ها…

درس 16 – سوالات Matching Features

مقدمه، مثال، تکنیک های پاسخ دادن…

درس 17 – تکمیل کردن جدول

مقدمه، مثال، شماره کلمات، ترتیب…

درس 18 – تکمیل کردن فلوچارت

مقدمه، مثال، شمارش کلمات، پیش بینی…

درس 19 – سوالات چند گزینه ای

مقدمه، مثال، پارافریز، حذف کردن…

درس 20 – تکمیل کردن سامری

مقدمه، انواع، مثال، راهنمایی ها…

درس 21 – تکمیل کردن جمله
مقدمه، مثال، راهنمایی ها، دستورالعمل ها…
 

ویدئوهای آموزش مهارت Writing

 

درس 22 – ساختارها و معیارها

ساختار، تسک ها، برگه پاسخ….

درس 23 – برنامه ریزی برای تسک ها

برنامه ریزی، سازماندهی، ارزیابی کردن…

درس 24 – پاراگراف مقدمه

مقدمه، سوال، ساختار…

درس 25 – پاراگراف های اصلی

ساختار، جمله موضوعی، توضیحات…

درس 26 – پاراگراف نتیجه گیری

نتیجه گیری، ساختار، دلایل…

درس 27 – انواع سوالات قسمت دوم

موافقت یا مخالفت، مزایا و معایب…

درس 28 – قسمت اول (آیلتس آکادمیک)

پاراگراف ها، انواع گزارش ها، جدول…

درس 29 – تسک 1 (آیلتس جنرال)

رسمیت، هدف…

 

ویدئوهای آموزش مهارت Speaking

 

درس 30 – جزئیات کامل مهارت گفتاری
ساختار، بخش های آزمون، مدت زمان هر بخش…

مزایای استفاده از پکیج آموزش آیلتس

برای کسب مهارت لازم و آمادگی برای آزمون آیلتس، راه های متعددی پیش روی شما قرار دارد. دوره های آموزش آیلتس متنوعی به صورت حضوری و یا به صورت پکیج خودآموز آیلتس با شرایط گوناگون و در سطوح مختلف برای زبان آموزان وجود دارد. اما انتخاب دوره آموزشی آیلتس متناسب با نیاز و شرایط شما، از جمله موارد مهمی است که در ابتدای این مسیر باید به آن توجه کنید.

اگر امکان شرکت در دوره های آموزشی حضوری را ندارید و نمی توانید زمان زیادی را برای رفت و آمد مستمر به این کلاس ها صرف کنید و یا در پرداخت هزینه های قابل توجه آن، مشکل دارید، و یا حتی قصد استفاده از یک منبع آموزشی مکمل را در کنار دوره های آموزشی حضوری دارید، بهترین انتخاب برای شما، استفاده از پکیج آموزش آیلتس است.

با دانلود پکیج آموزش آیلتس رایگان که ما برای شما در نظر گرفته ایم، نه تنها در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنید بلکه به محتوای آموزشی، دسترسی همیشگی و نامحدود دارید.

اما نکته مهم تر در این مرحله، انتخاب پکیج آیلتس مناسب است، که تمام نیازهای مهارتی شما را پوششش بدهد و آمادگی کامل را برای کسب نمره مطلوب در آزمون برای شما فراهم کند.

یک پکیج آیلتس خوب، چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

اولین ویژگی که کلیه پکیج های آموزشی از جمله پکیج آیلتس باید دارا باشند؛ کیفیت صدا و تصویر و جذابیت محتوایی آن هاست که توانایی همراه کردن مخاطب را با خود داشته باشد.

اما از آن مهم تر جامعیت محتوایی و طبقه بندی صحیح موضوعات آموزشی است، به شکلی که تمامی مهارت های مورد نیاز مخاطب را ارتقاء دهد.

قطعا یک دوره آموزشی آیلتس کارآمد باید تمامی منابع آزمون را به خوبی پوشش دهد و مرتبا مطابق با مواد آزمون، به روز شود.  هم چنین دارا بودن منابع تکمیلی و نمونه سوالات سال های گذشته و تست و تمرینات تکمیلی از جمله ویژگی هایی است که نشان دهنده کیفیت دوره آموزشی می باشد.

یکی دیگر از نکات مهم و قابل توجه در مورد انتخاب پکیج آموزش آیلتس، قیمت آن هاست. تنوع پکیج های آمادگی آزمون آیلتس و هم چنین تنوع شهریه های آن ها، ممکن است شما را در انتخاب سردرگم کند.

 شما با دانلود پکیج آموزش آیلتس رایگان که ما برای دانلود در اختیارتان قرار داده ایم؛ می توانید بدون هیچ گونه ریسک و پرداخت هزینه و یا صرف زمان زیادی، محتوای آن را ارزیابی کنید. مطمئنا پس از گذراندن این دوره آموزشی نسبتا کوتاه، نتایج شگفت انگیزی را در مهارت های زبان انگلیسی خود مشاهده و نتیجه مطلوبی را در آزمون آیلتس کسب خواهید کرد.

ویژگی های پکیج IELTS حاضر

در این دوره رایگان، آموزش تصویری آیلتس مطابق با منابع آزمون و استانداردهای روز، به شکل کاملا تخصصی برای آمادگی آزمون آیلتس آکادمیک ارائه شده است. محتوای آموزشی در این پکیج آیلتس رایگان، به صورت کاملا جامع و طبقه بندی شده در راستای پرورش مهارت های Listening و Speaking و Writing و Reading و هم چنین دانش گرامری زبان آموزان و مطابق با سطوح مورد انتظار در هرکدام در آزمون آیلتس طراحی و تنظیم گردیده است. هر بخش از آن، شامل تمرینات تکمیلی و ارزشیابی حین آموزش است که به شکلی کاملا هدفمند عمل می کند.

در ابتدای دوره، جزئیات تخصصی آزمون و نکات ضروری در مورد آن و هم چنین طبقه بندی محتوایی پکیج برای شما به تفصیل توسط مدرس شرح داده شده است و تمامی سوالات شما در این خصوص را پوشش می دهد.

تسلط کامل بر محتوای آموزشی و هم چنین فن بیان مدرس این دوره، از جمله ویژگی های مثبت آن به شمار می آید که نقش بسیار مهمی در همراه کردن زبان آموز با فرآیند آموزشی ایفا می کند.

با دانلود پکیج آموزش آیلتس رایگان که برای شما ارائه کرده ایم، می توانید مهارت های زبان انگلیسی خود را برای شرکت در آزمون آیلتس آکادمیک، بهبود بخشیده و نتایج مطلوبی را در آن کسب کنید.

به خاطر داشته باشید، اهمیت تمرین و انجام فعالیت های مستمر در روند یادگیری زبان، کمتر از اهمیت دوره آموزشی مناسب نیست، پس حین همراهی با پکیج آموزش رایگان آیلتس، از تمرین کردن برای پرورش و ارتقاء هرچه بیشتر مهارت های زبانی خود غافل نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *