دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

دانلود کتاب Makkar IELTS Graphs from the Past Exams

کتاب IELTS Graphs From The Past Exams کتابی جامع است که به Task 1 از Writing آزمون آیلتس می پردازد. این کتاب، شامل 167 گراف است که در گذشته در آزمون های رسمی آیلتس دیده شده اند. Kiran Makkar، پس از 9 سال سابقه آموزش به داوطلبان آیلتس، این کتاب را اولین بار در سال 2016 متنشر کرد.

کتاب IELTS Graphs From The Past Exams تمامی سبک های نوشتاری در Writing Task 1 را در برمی گیرد که آنها عبارتند از:

1. Line Graph

2. Bar-chart

3. Pie chart

4. Table

5. Multiple charts

6. Map

7. Describing objects

8. Process or cycle

 

کتاب IELTS Graphs From The Past Exams پیش از هر چیز، اطلاعات مورد نیاز برای داشتن توانایی درک سوالات را به طور کامل توضیح داده است. در ابتدا، توضیح کاملی درباره نحوه نوشتن یک گراف را ارائه می دهد. سپس به شرح لغات گراف زمانی و خطی، عبارت های زمانی، لغات درصدی و لغات مربوط به نقشه ها می پردازد. پس از آن، گراف هایی به عنوان نمونه سوال در این کتاب مطرح و با توضیحات کامل نمونه هایی برای آنها شده اند. هر گراف نوشته شده نیز، یک مثال متفاوت نسبت به مثال های قبل است. یعنی هیچکدام از مثال ها تکراری نبوده و به نکته خاصی اشاره دارد. همه سوالات در سطحی متوسط طرح شده اند که تمامی افراد قادر به درک و یادگیری نکات کتاب باشند. گراف هایی که در این کتاب استفاده شده اند از دیگر کتاب های چاپ شده گرفته نشده اند.

بررسی لغات برای نوشتن نمونه گراف صحیح، بسیار ضروری است. شما می توانید لغت های مورد نیاز را نیز در این کتاب بیاموزید. یکی از ویژگی هایی که این کتاب را از کتاب های دیگر متمایز می کند، وجود لینک ویدیو های آموزشی یوتیوب برای هر یک از مطالب موجود در کتاب است. در فهرست این کتاب لینک های مربوط به هر مبحث قرار گرفته. فایل PDF این کتاب را می توانید به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

 

دانلود کتاب Makkar IELTS Graphs From The Past Exams (حجم: 10 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود پی دی اف کتاب Ready for IELTS

دانلود کتاب Essential Words for the IELTS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *