دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

دانلود کتاب The Oxford Essential Guide to Writing

کتاب The Oxford Essential Guide to Writing یکی از کتاب های آموزش و تقویت مهارت رایتینگ انگلیسی می باشد که توسط انتشارات آکسفورد تهیه و منتشر شده است. این کتاب منبعی ضروری برای زبان آموزان است تا بتوانند در مهارت نگارش به تسلط بالایی دست پیدا کنند. با استفاده از این راهنما شما به تدریج با نگارش صحیح آشنا تر می شوید و به متن خود شکل و نظم ویژه ای می دهید. اصول و قوانین مهمی در خصوص سبک نگارش نیز به شما آموزش داده می شود و شما با بررسی مثال های بسیار متنوع و کاربردی موجود در کتاب خود قادر به نگارش به بهترین شکل ممکن خواهید شد.
کتاب The Oxford Essential Guide to Writing از هفت بخش مختلف تشکیل شده و در هر بخش شما نکات مختلف و متنوعی را خواهید آموخت. پس از معرفی کتاب و انواع نگارش، راهکار ها، شکل و سبک متن ها در ابتدای منبع، شما به سراغ بخش اول کتاب می روید. در بخش اول فرآیند نگارش به شما معرفی می شود. بخش دوم به شما متن و بخش های آن را معرفی می کند. بخش سوم به آموزش نگارش پاراگراف می پردازد و نکاتی در خصوص نگارش بند ها می آموزید. در بخش چهارم به بررسی ساختار جملات و انواع آنها مشغول می شوید و در بخش پنجم همه اصول در خصوص واضح نویسی و انتقال ساده مفاهیم به شما آموزش داده می شود. بخش ششم شما را با دو نوع از متن هایی که نگارش می شوند آشنا می سازد و بخش آخر که مربوط به علائم نگارشی است، ابتدا به معرفی این علائم می پردازد و سپس شما را با کاربرد آنها آشنا تر می کند.
در انتهای کتاب The Oxford Essential Guide to Writing شما دو بخش مدخل دارید. بخش اول فهرستی از نام زبان شناسان و بخش دوم فهرستی از موضوعات آموزش داده شده در کتاب را به صورت کلید واژه ای و براساس حروف الفبا انگلیسی به همراه صفحات مربوط به آنها مشخص نموده و برای شما به نمایش در آورده است.

 

 

دانلود رایگان کتاب The Oxford Essential Guide to Writing

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Passport to IELTS

دانلود کتاب Barron’s Writing for IELTS

کتاب Longman Academic Writing Series 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *