جمعه , 27 ژانویه 2023

دانلود کتاب Longman Children’s Picture Dictionary

مجموعه Longman Picture Dictionary دو سطحی است که توسط انتشارات پیرسون برای آموزش واژگان پایه ای زبان انگلیسی به زبان آموزان خردسال انتشار پیدا کرده اند. سطح اول تحت عنوان Longman Young Children‘s Picture Dictionary است؛ این سطح برای کودکان بین 2 تا 5 سال مناسب است، بخصوص کوکانی که می خواهند از ابتدا (یعنی از حروف الفبا) شروع به یادگیری زبان انگلیسی نمایند. کودکانی که این سطح را به اتمام می رسانند می توانند یادگیری خود را از سطح دوم این مجموعه ادامه دهند. سطح دوم این مجموعه با نام Longman Children‘s Picture Dictionary ارائه شده است.

سطح Longman Young Children’s Picture Dictionary که سطح اول مجموعه حاضر است از 26 درس تشکیل شده است و این درس ها بیش از 270 کلمه را با استفاده از تصاویر رنگی و کودکانه به مخاطبان خردسال خود آموزش می دهند. در هر درس که تعدادی کلمه برای آموزش ارائه شده است زبان آموزان می توانند به تلفظ صوتی این کلمات نیز گوش دهند که باعث می شود از همان ابتدا تلفظ صحیح کلمات را باد بگیرند. همچنین آهنگ ها و آوازهای کودکانه نیز در این کتاب وجود دارند. زبان آموزان برای تمرین می توانند از کتاب فعالیت این سطح نیز استفاده نمایند. سطح دوم – Longman Children‘s Picture Dictionary – شامل 50 درس می شود که هر درس در خصوص یک موضوع خاصی می باشد، موضوعاتی مثل اعداد، رنگ ها، سبزیجات، میوه ها، اعضای خانواده و غیره. این 50 درس در مجموع 800 کلمه را به خردسالان زبان آموز آموزش می دهند. برای این سطح هم از آواز و موسیقی کودکانه برای جذاب تر کردن یادگیری استفاده می شود.  برای این سطح هم زبان آموزان می توانند برای تمرین از دو کتاب کار استفاده نمایند.

برای سطح Young Children کتاب اصلی، فایل های صوتی کتاب اصلی و همچنین کتاب فعالیت (Activity Resource Book) ارائه شده است. و برای سطح Children نیز کتاب اصلی، فایل های صوتی کتاب اصلی، کتاب کار (Workbook) که دارای دو نسخه است، و همچنین کتاب منابع موردنیاز مدرس (Teacher’s Resource Book) ارائه شده است. تمامی این موارد را می توانید به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

دانلود سطح اول این مجموعه

 

 

دانلود کتاب اصلی Longman Young Children’s Picture Dictionary (حجم: 13 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب اصلی این سطح (حجم: 57 مگابایت)

دانلود کتاب Activity Resource Book برای این سطح (حجم: 14 مگابایت)

 

 

دانلود سطح دوم این مجموعه

 

 

دانلود کتاب اصلی Longman Children’s Picture Dictionary (حجم: 41 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب اصلی این سطح (حجم: 56 مگابایت)

دانلود کتاب کار شماره 1 (Workbook 1) برای این سطح (حجم: 19 مگابایت)

دانلود کتاب کار شماره 2 (Workbook 2) برای این سطح (حجم: 14 مگابایت)

دانلود کتاب منابع مورد نیاز مدرس برای این سطح (حجم: 27 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب های Jolly Phonics

دانلود رایگان کارتون Magic English

دانلود کتاب های First Friends 1 2 3

دانلود کتاب های Reading and Writing

دانلود رایگان کتاب های grammar Friends

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *