سه‌شنبه , 5 دسامبر 2023
دوره گرامر

دانلود کتاب Barron’s How to prepare for TOEFL

کتاب Barron’s How to Prepare for the TOEFL توسط انتشارات بارونز برای داوطلبان آزمون تافل iBT (تافل اینترنتی) به چاپ رسیده است. کتاب حاضر در اصل به عنوان یک منبع خودخوان نگارش شده است ولی به گفته مولف کتاب مدرسانی هم بوده اند که به نحو موفقیت آمیزی از این کتاب در کلاس های خود استفاده کرده اند.

کتاب Barrons How to Prepare for the TOEFL دارای 12 فصل می باشد و به هر چهار مهارت شنیداری، گفتاری، درک مطلب و نوشتاری می پردازد. این کتاب در ابتدا به اطلاعاتی کلی در خصوص آزمون تافل اینترنتی می پردازد؛ مثلا اینکه هدف از برگزاری آزمون تافل چیست؟، آزمون های تافل اینترنتی و تافل کاغذی چیست؟…

مجموعه حاضر در فصول مختلف سعی می کند توانایی های زبان آموزان در خصوص چهار مهارت اصلی را برای پاسخ دادن به سوالات بالا ببرد. مثلا زبان آموزان با بخش های مختلف آزمون با جزئیات کامل آشنا می شوند، مشکلات رایجی که زبان آموزان ممکن است با آنها روبرو شوند را عنوان و نحوه برخورد با آنها نیز توضیح داده می شود، استراتژی هایی را برای بهبود عملکرد مخاطبان خود ارائه می دهد و در یکی از موثرترین بخش ها این مجموعه 8 تست آزمایشی تافل ارائه می دهد که می توانند کمک شایانی به بالا بردن سطح آمادگی زبان آموزان نمایند. از این تست ها می توانید در نرم افزار کتاب استفاده نمایید. پاسخ های این تست ها نیز در فصل نهم کتاب موجود می باشند.

فایل pdf کتاب Barron’s How to Prepare for the TOEFL را می توانید به همراه فایل های صوتی و نرم افزار آن به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

کتاب Barron's How to Prepare for TOEFL

 

دانلود کتاب Barron’s How to Prepare for TOEFL (حجم: 54 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب (حجم: 224 مگابایت)

دانلود نرم افزار کتاب – CD-ROM (حجم: 299 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Kaplan TOEFL iBT

دانلود کتاب Barron’s TOEFL iBT 15th

دانلود کتاب TOEFL Test Preparation Kit

دانلود کتاب های Official TOEFL iBT Tests

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *