پنج‌شنبه , 29 فوریه 2024
دوره گرامر

دوره ویدئویی آموزش کتاب Top Notch Fundamentals A

در پست حاضر آموزش کتاب Top Notch Fundamentals A برای زبان آموزانی که با این کتاب در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند ارائه شده است. مجموعه Top Notch (به فارسی: تاپ ناچ) جزء بهترین مجموعه هایی است که تاکنون توسط انتشارات لانگمن برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی چاپ شده است و بسیاری از آموزشگاه ها و موسسات آموزش زبان در ایران نیز از آن استفاده می کنند. این مجموعه دارای 1 سطح Fundamentals (برای زبان آموزان مبتدی) و 3 سطح اصلی است (مجموعا 4 سطح). در بسیاری از موسسان آموزش زبان هر کدام از هر یک از این چهار سطح به دو قسمت A و B تقسیم می شود. مثلا سطح Fundamentals به دو قسمت Fundamentals A و Fundamentals B تقسیم می شود.

سطح Fundamentals  از مجموعه تاپ ناچ دارای 14 یونیت (Unit) می باشد و سه سطح دیگر هر کدام دارای 10 درس می باشند. مجموعه Top Notch به هر چهار مهارت اصلی Listening (شنیداری)، Speaking (گفتاری)، Reading (درک مطلب) و Writing (نوشتاری) می پردازد. این مجموعه همچنین بخش هایی را به دو مهارت فرعی گرامر و واژگان اختصاص داده است. در هر سطح از مجموعه تاپ ناچ تمریناتی نیز ارائه شده اند که زبان آموزان بتوانند با توجه به مباحثی که یاد گرفته اند دانش زبانی خود را محک بزنند. کتابی تحت عنوان Workbook (کتاب کار) وجود دارد که فقط شامل تمرین می باشد. همچنین در خود کتاب دانش آموز (یا همان کتاب Student’s Book) بخش هایی نیز به تمرین اختصاص داده شده اند.

 

آموزش کتاب Top Notch Fundamentals A

 

آموزش کتاب Top Notch Fundamentals A

ویرایش سوم کتاب Top Notch Fundamentals A دارای 7 یونیت و هر یونیت نیز دارای 3 درس (یا Lesson) می باشد، یک قسمت تحت عنوان Extension نیز در انتهای هر یونیت وجود دارد. البته در ابتدای کتاب یک مقدمه تحت عنوان Welcome to Top Notch نیز ارائه شده است. هر درس از این کتاب دارای دو صفحه می باشد که شامل مباحث مرتبط به هر یک از چهار مهارت اصلی و یا دو مهارت فرعی است.

در آموزش هایی که برای ویرایش سوم این کتاب ارائه شده اند سعی شده است مباحث هر یونیت با جزئیات کامل و کیفیت بالای آموزشی ارائه شود. این دوره می تواند برای زبان آموزانی که می خواهند از ابتدا شروع به یادگیری زبان انگلیسی نمایند، منبع بسیار مناسبی باشد. یکی از مزایای این دوره این است که زبان آموزان در صورت مواجه شدن با هر سوالی در خصوص مطالب آموزش داده شده، می توانند از طریق تلگرام سوالات خود را با مدرس این دوره در میان بگذارند. پیشنهاد می شود پس از تماشای آموزش مربوط به هر درس، تمرین های مرتبط به آن درس در کتاب کار (Workbook) را انجام دهید.

 

ویدئوی درس شماره 1 از یونیت 1 را می تونید به صورت آنلاین در زیر مشاهده نمایید:

 

 

جزئیات کلی دوره آموزش کتاب Top Notch Fundamentals A در زیر ارائه شده است و در انتهای جزئیات می توانید برای تهیه این دوره اقدام نمایید. جهت شرکت در این دوره بر روی دکمه “شرکت در این دوره” کلیک کنید. پس از پرداخت هزینه، در انتهای صفحه “Purchase Confirmation” فایلی برای دانلود ارائه شده است. در این فایل یک نام کاربری و یک پسورد وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید ویدئوها را دانلود نمایید. این فایل از طریق آدرس ایمیلی که در هنگام خرید ثبت می کنید نیز ارسال خواهد شد.

 

جزئیات مربوط به دوره Top Notch Fundamentals A (یونیت های 1 تا 7)
تعداد جلسات: 29 (شامل یونیت های 2 تا 7)
مدت زمان هر جلسه: حدود 30 دقیقه
مدرس دوره: یوسف کوه پیما، کارشناس ارشد آموزش زبان
سطح: مبتدی
نوع فایل دریافتی: mp4
شهریه دوره: 40000 تومان
نحوه پرداخت هزینه: آنلاین

 

ویدئوهای این کتاب بر حسب شماره یونیت در جدول زیر قرار داده شده اند. ویدئوهای مربوط به یونیت های اول و دوم را می توانید به عنوان نمونه از سایت دانلود نمایید. فایل PDF کتاب اصلی و کتاب کار به همراه فایل های صوتی کتاب اصلی هم برای دانلود در انتهای لینک های دانلود قرار داده شده اند.

*هر گونه کپی و یا استفاده تجاری از ویدئوهای دوره از لحاظ شرعی و قانونی غیرمجاز می باشد.

 

لینک های دانلود محتوای دروس شماره یونیت (Unit)

دانلود رایگان قسمت Welcome to Top Notch (رایگان)

دانلود رایگان ویدئوی درس 1 (رایگان)

دانلود رایگان ویدئوی درس 2 (رایگان)

دانلود رایگان ویدئوی درس 3 (رایگان)

دانلود رایگان ویدئوی قسمت Extension (رایگان)

دانلود کلیه ویدئوهای یونیت 1 به صورت یکجا (رایگان)

Welcome to Top Notch

Unit 1 – Lesson 1

Unit 1 – Lesson 2

Unit 1 – Lesson 3

Extension

1
دانلود ویدئوی درس 1 (رایگان)

دانلود ویدئوی درس 2 (رایگان)

دانلود ویدئوی درس 3 (رایگان)

دانلود ویدئوی قسمت Extension (رایگان)

دانلود کلیه ویدئوهای یونیت 2 به صورت یکجا (رایگان)

Unit 2 – Lesson 1

Unit 2 – Lesson 2

Unit 2 – Lesson 3

Extension

2
Unit 3 – Lesson 1

Unit 3 – Lesson 2

Unit 3 – Lesson 3

Extension

3
Unit 4 – Lesson 1

Unit 4 – Lesson 2

Unit 4 – Lesson 3

Extension

4
Unit 5 – Lesson 1

Unit 5 – Lesson 2

Unit 5 – Lesson 3

Extension

5
Unit 6 – Lesson 1

Unit 6 – Lesson 2

Unit 6 – Lesson 3

Extension

6
Unit 7 – Lesson 1

Unit 7 – Lesson 2

Unit 7 – Lesson 3

Extension

7
همه یونیت ها باهم
دانلود فایل PDF کتاب اصلی و کتاب کار

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز

Student’s Book + Workbook

Mp3 Files

 

بعد از اتمام این کتاب پیشنهاد ما استفاده از آموزش کتاب Top Notch Fundamentals B هست چرا که ادامه سطح A است و بهتر است قبل از اتمام آموزش کتاب سطح A، سراغ آموزش کتاب سطح B نروید.

 

مطالب مرتبط:

آموزش Top Notch 1A

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *