پنج‌شنبه , 29 فوریه 2024
دوره گرامر

دانلود رایگان کتاب Super Minds 2 + فایل های صوتی و جواب

کتاب Super Minds 2 (به فارسی سوپر مایندز 2) سومین کتاب از مجموعه کتاب های Super Minds است که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان به چاپ رسیده شده است. این مجموعه که توسط انتشارات کمبریج در 7 سطح انتشار پیدا کرده است برای لهجه انگلیسی بریتانیایی مناسب می باشد. سطح قبلی کتاب Super Minds 1 می باشد که در سایت قابل دانلود می باشد.

کتاب Super Minds 2 شامل 9 درس می شود. در دروس کتاب از تصاویر رنگی و کودکانه استفاده شده است که باعث می شود کودکانی که مخاطب این کتاب هستند بیشتر جذب یادگیری شوند. کودکانی که با این کتاب از مجموعه Super Minds زبان انگلیسی را یاد می گیرند با هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی سروکار دارند (یعنی مهارت های شنیداری، گفتاری، درک مطلب و نوشتاری). علاوه بر این دو مهارت فرعی واژگان و دستور زبان نیر در قسمت های مربوطه به کودکان آموزش داده می شوند. علاوه بر کتاب اصلی که مباحث براساس آن تدریس می شوند، کتاب دیگری با نام Workbook یا کتاب کار نیز وجود دارد؛ زمانی که آموزش مباحث یک درس به اتمام می رسد زبان آموز می بایست به کتاب کار مراجعه کند و تمرینات مربوطه را انجام دهد تا میزان درک خود از مباحث کتاب را بتواند ارزیابی کند.

برای کتاب Super Minds 2 کتاب دانش آموز به همراه فایل های صوتی، کتاب کار (یا همان Workbook)، فلش کارت ها، کتاب مدرس و جواب تمرینات کتاب کار و کتاب دانش آموز ارائه شده است. برای دانلود کتاب Super Minds 2 می توانید به لینک هایی که در زیر قرار داده شده اند مراجعه کنید.

 

لینک های دانلود کتاب Super Minds 2

 

دانلود کتاب Super Minds 2

.

دانلود کتاب Super minds 2 (حجم: 55 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز (حجم: 161 مگابایت)

دانلود کتاب معلم – Teacher’s Book (حجم: 118 مگابایت)

دانلود  فلش کارت های این سطح (حجم: 17 مگابایت)

دانلود کتاب کار – Workbook (حجم: 38 مگابایت)

دانلود جواب تمرینات کتاب کار (حجم: 21 مگابایت)

دانلود جواب تمرینات کتاب دانش آموز (حجم: 13 مگابایت)

 

در این پست لینک های رایگان برای دانلود کتاب Super Minds 2 در بالا قرار داده شدند.

.

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Super Minds 1

دانلود کتاب Super Minds 3

دانلود کتاب Family and Friends

دانلود کتاب Super Minds Starter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *