جمعه , 27 ژانویه 2023

دانلود رایگان کتاب Super Minds 2 + فایل های صوتی

کتاب Super Minds 2 (به فارسی سوپر مایندز 2) سومین کتاب از مجموعه Super Minds است که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان به چاپ رسیده شده است. این مجموعه که توسط انتشارات کمبریج در 7 سطح انتشار پیدا کرده است برای لهجه انگلیسی بریتانیایی مناسب می باشد. سطح قبلی Super Minds 1 می باشد که در این پست قابل دانلود می باشد.

کتاب Super Minds 2 شامل 9 درس می شود. در دروس کتاب از تصاویر رنگی و کودکانه استفاده شده است که باعث می شود کودکانی که مخاطب این کتاب هستند بیشتر جذب یادگیری شوند. کودکانی که با این کتاب از مجموعه Super Minds زبان انگلیسی را یاد می گیرند با هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی سروکار دارند (یعنی مهارت های شنیداری، گفتاری، درک مطلب و نوشتاری). علاوه بر این دو مهارت فرعی واژگان و دستور زبان نیر در قسمت های مربوطه به کودکان آموزش داده می شوند. علاوه بر کتاب اصلی که مباحث براساس آن تدریس می شوند، کتاب دیگری با نام Workbook یا کتاب کار نیز وجود دارد؛ زمانی که آموزش مباحث یک درس به اتمام می رسد زبان آموز می بایست به کتاب کار مراجعه کند و تمرینات مربوطه را انجام دهد تا میزان درک خود از مباحث کتاب را بتواند ارزیابی کند.

برای کتاب Super Minds 2 کتاب دانش آموز به همراه فایل های صوتی، کتاب کار (یا همان Workbook)، فلش کارت ها و کتاب مدرس برای دانلود رایگان در این پست قرار داده شدند.

 

 

دانلود فایل PDF کتاب دانش آموز Super minds 2 (حجم: 55 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز (حجم: 161 مگابایت)

دانلود فایل PDF کتاب معلم – Teacher’s Book (حجم: 118 مگابایت)

دانلود فایل PDF فلش کارت های این سطح (حجم: 17 مگابایت)

دانلود فایل PDF کتاب کار – Workbook (حجم: 38 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود رایگان کتاب Super Minds 1

دانلود رایگان کتاب Super Minds Starter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *