دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

کتاب College Writing from Paragraph to Essay

مهارت نوشتاری (Writing) یکی از مهارت های مهم و در عین حال سخت زبان انگلیسی می باشد. امروز کتابی را به شما معرفی می کنیم که این مهارت را از ابتدا و با جزئیات به شما آموزش می دهد؛ این کتاب College Writing from Paragraph to Essay نام دارد. در این کتاب 12 درس وجود دارد؛  هر درس مطالب را با جزئیات آموزش می دهد و در انتهای هر درس نیز تمرینات مربوطه برای تسریع یادگیری ارائه داده شده است. در آخر کتاب یک فصل اضافه نیز وجود دارد که در آن می توانید نمونه هایی از مقالات و اجزای یک مقاله را مشاهده کنید.

این کتاب برای زبان آموزانی که سطح زبان آنها متوسط است مناسب می باشد. اگر بدنبال کتابی هستید که مطالب پیشرفته تری را در خصوص مهارت writing آموزش دهد کتاب The Practical Writer with Readings پیشنهاد می شود.

 

Description

Writing is a very important part of your university study. You will write assignments that may range from one paragraph to several pages long, and will write answers on tests and exams that may be a few sentences long or a complete essays. During this course, you will have many opportunities to study and discuss examples of English academic writing. Naturally, you will also have many opportunities to discuss your own academic writing and the writing of your classmates. You will learn how important the rader is to the writer, and how to express clearly and directly what you mean to communicate.

 

دانلود کتاب College Writing آموزش زبان امید

 

دانلود کتاب College Writing from Paragraph to Essay (حجم: 4 مگابایت)

 

 

پست های مرتبط:

نوشتن آدرس به انگلیسی

دانلود کتاب گرامر انگلیسی

نوشتن نامه رسمی در انگلیسی

دانلود کتاب Longman Academic Writing Series 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *