دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

دانلود کتاب گرامر Basic Grammar in Use

کتاب Basic Grammar in Use یکی از کتاب های بسیار خوب در زمینه آموزش گرامر زبان انگلیسی می باشد که برای زبان آموزانی که مبتدی هستند و می خواهند دستور زبان یا همان گرامر زبان انگلیسی را از ابتدا یاد بگیرند، مناسب است. این کتاب که توسط انتشارات کمبریح به منتشر شده است براساس انگلیسی امریکن می باشد و از لحاظ محتوا می توان گفت تقریبا با کتاب Essential Grammar in Use یکی است (نویسنده و ناشر هر دو کتاب نیز یکی هستند).

کتاب Basic Grammar in Use دارای 113 درس دو صفحه ای می باشد که هر درس به یک مبحث از گرامر پایه می پردازد. نحوه آموزش کتاب حاضر به این صورت می باشد که در صفحه اول هر درس ابتدا یک مبحث به همراه مثال های متعدد تدریس می شود، سپس در صفحه دوم تمریناتی در خصوص مبحث صفحه اول ارائه می شود. همچنین در صفحات 238 تا 256 کتاب تمرینات اضافه ای نیز وجود دارند که زبان آموزان می توانند خود را با آنها بیشتر محک بزنند. پاسخ تمامی این تمرینات نیز در پایان کتاب موجود می باشد.

در کنار کتاب Basic Grammar in Use، فایل صوتی و نرم افزار این کتاب نیز ارائه شده است. فایل های صوتی این کتاب مربوط به جملات دروس هستند و در نرم افزار این کتاب که بر روی کامپیوتر نصب می شود تمرینات، آزمون ها و بازی های آموزشی نیز وجود دارد. هر سه مورد این مجموعه که مربوط به ویرایش چهارم می باشند بر روی سایت بارگذاری شده اند و می توانید آنها را در زیر به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

 

دانلود فایل pdf کتاب Basic Grammar in Use (حجم: 341 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب (حجم: 57 مگابایت)

دانلود نرم افزار کتاب (حجم: 91 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Essential Grammar in Use

دانلود رایگان کتاب Basic English Grammar

دانلود کتاب Understanding and Using English

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *