دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

دانلود رایگان کتاب Oxford Grammar

کتاب Oxford Grammar یکی از کتاب های آموزش گرامر زبان انگلیسی می باشد که توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است. این کتاب یک راهنمای و منبع آموزشی مصور است و مناسب کودکان 8 سال و بالاتر می باشد. با این کتاب، کودک بر اصول مقدماتی گرامر به شیوه ای آسان تسلط می یابد. همچنین این کتاب به شما می آموزد که انواع کلمات در زبان انگلیسی چه نقشی دارند و جملات به چه صورت در کنار یکدیگر قرار می گیرند. با مطالعه این کتاب تسلط زیادی بر روی کاربرد مباحث گرامری مختلف پیدا می کنید و کمکی که برای نگارش مطمئن تر و موثر تر نیاز دارید را برایتان فراهم خواهد کرد. در ابتدای کتاب شما با پنج شخصیت به نام های Tim ، Lucy ، Simon the Spyman ، Harold the Hiker و Grump آشنا می شوید.

14 موضوع گرامری در این کتاب وجود دارد و این شخصیت ها در این دروس به شما کمک می کنند تا بر گرامر مدنظر تسلط بیشتری پیدا کنید. موضوعات گرامری موجود در این کتاب شامل جمله ها و واژگان، اسم ها، عبارات اسمی و اسم های ملکی، صفت ها، ضمیرها، فعل ها، زمان فعل ها، قیدها، حروف اضافه و حروف ربط، بخش های یک جمله، ارتباط میان فاعل و فعل و سایر نکات گرامری می باشد. موضوعات گرامری به رنگ قرمز نمایش داده شده اند و در ادامه آنها شما توضیحات و مثال های متنوعی را مشاهده می کنید. برای درک عمیق تر موضوع و توضیحات موجود، سوالاتی به رنگ آبی وجود دارند که با پاسخ به آنها می توانید خود را بسنجید.

در انتهای کتاب Oxford Grammar بخشی به نام Extra Parts وجود دارد. این قسمت بیشتر به موضوعات گرامری مهمی می پردازد که در فهرست مطالب کتاب آورده نشده اند. ترجیحاً با مطالعه توضیح کوتاه و بررسی مثال آورده شده می توانید این نکات را به خوبی یاد بگیرید. پس از این قسمت، بخشی به نام Index وجود دارد که در آن تعریف موضوعات گرامری موجود در کتاب به همراه صفحاتی که در آنها گرامر ها را آموخته اید برای شما نمایش داده شده است.

 

 

 

دانلود فایل PDF کتاب Oxford Grammar (حجم: 3 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب های Oxford Living Grammar

دانلود کتاب های Oxford English Grammar course

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *