دوره گرامر

کتاب Listening Extra

مجموعه Listening Extra توسط انتشارات دانشگاه کمبریج برای تقویت مهارت شنیداری (Listening) زبان آموزانی که در حال یادگیری زبان انگلیسی می باشند به چاپ رسیده است. این مجموعه براساس انگلیسی بریتانیایی است و برای آن دسته از زبان آموزانی مناسب است که سطح زبان آنها مبتدی تا متوسط رو با بالا می باشد. از این کتاب می توان به عنوان یک منبع مکمل برای تدریس مهارت شنیداری در کلاس های آموزش زبان استفاده کرد.

کتاب Listening Extra دارای 18 درس موضوعی می باشد؛ یعنی محتوای هر درس در خصوص موضوع خاصی است (موضوعاتی مثل خانواده، فعالیت های روزمره، مسافرت و جهانگردی، غذاها و نوشیدنی ها، سلامتی و تناسب اندام…). هر درس به سه قسمت تقسیم شده است که قسمت اول برای زبان آموزان سطح مبتدی، قسمت دوم برای زبان آموزان سطح متوسط و قسمت سوم نیز برای زبان آموزان سطح متوسط رو به بالا مناسب می باشد. نحوه آموزش این کتاب به این صورت می باشد که در هر درس متنی با جاهای خالی وجود دارد که زبان آموزان می بایست به فایل صوتی مربوطه گوش دهند و جاهای خالی را نکمیل نمایند. همچنین ممکن است تصویری وجود داشته باشد که زبان آموزان باید به فایل صوتی مربوط به آن تصویر گوش کنند و به سوالاتی در خصوص آن تصویر پاسخ دهند. پاسخ های هر تمرین نیز در همان قسمت نوشته شده است. و متن فایل های صوتی نیز در انتهای کتاب موجود می باشد.

مجموعه Listening Extra شامل کتاب اصلی و فایل های صوتی آن می باشد. هم فایل PDF کتاب اصلی و هم فایل ها صوتی آن را می توانید به صورت رایگان از سایت دانلود نمایید.

 

 

دانلود فایل PDF کتاب Listening Extra (حجم: 15 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب – سی دی 1 (حجم: 68 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب – سی دی 2 (حجم: 66 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Tune in 1

دانلود رایگان کتاب Listen Here

دانلود کتاب Tactics for Listening

دانلود رایگان کتاب Open Forum 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *