یکشنبه , 21 آوریل 2024
دوره گرامر

دانلود رایگان کتاب Tune in 1 + فایل های صوتی

در پستی که در حال مطالعه آن هستید کتاب Tune in 1 برای دانلود رایگان قرار داده شده است. کتاب Tune In 1 توسط انتشارات آکسفورد برای آموزش زبان انگلیسی در سه سطح منتشر شده است، کتاب حاضر اولین سطح از این مجموعه می باشد. تمرکز مجموعه Tune In روی تقویت مهارت شنیداری یا همان Listening است. کتاب Tune In 1 برای زبان آموزانی مناسب است که سطح زبان آنها مبتدی است و می خواهند به سطح پایه ای از زبان انگلیسی دست پیدا کنند.

کتاب Tune In 1 از 15 بخش یا unit تشکیل شده است و هر بخش نیز به موضوع خاصی اختصاص داده شده است، موضوعاتی مثل مد و لباس، موسیقی، غذا، مسکن، شغل، استعدادها و توانایی ها… در هر درس از این کتاب تمرینات زیاد و متنوعی ارائه شده است و زبان آموز با گوش دادن به صوت هر تمرین و پاسخ دادن به سوالات مربوطه می تواند مهارت شنیداری خود را تقویت کند. تمرینات هر درس نیز در راستای موضوع همان درس و موقعیت های مرتبط با موضوع می باشند. برای کتاب Tune In 1 کتاب اصلی به همراه فایل های صوتی آن در این پست ارائه داده شده اند که می توانید به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

لینک های دانلود کتاب Tune In 1

لینک های دانلود برای این کتاب (Tune In 1) در زیر قرار داده شده اند. از آنجایی که حجم فایل های صوتی کتاب نسبتا زیاد است و زبان آموزی ممکن است فقط به بخش هایی از این فایل های صوتی کتاب Tune In 1 نیاز داشته باشد، فایل های صوتی در قالب سه بخش برای دانلود ارائه شده اند.

 

دانلود کتاب Tune In 1

 

دانلود فایل PDF کتاب Tune in 1 (حجم: 69 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی – سی دی 1 (حجم: 51 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی – سی دی 2 (حجم: 49 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی – سی دی 3 (حجم: 47 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Tune in 2

دانلود رایگان کتاب Tune in 3

دانلود رایگان کتاب Open Forum 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *