دوره گرامر

دانلود رایگان کتاب Fiske Word Power

کتاب Fiske Word Power کتابی است که 1000 لغت ضروری زبان انگلیسی را به مخاطب خود آموزش می دهد و به موثرترین شیوه ممکن سطح واژگان شما را تقویت می کند. کتاب حاضر یکی از مهم ترین منابع موجود زبان انگلیسی در زمینه تقویت واژگان برای برخی آزمون های زبان است، به عنوان مثال تعدادی از تست های اولیه دفترچه عمومی کارشناسی ارشد گروه زبان انگلیسی سال 1400 از مثال های این کتاب طرح شده بودند. در این کتاب 1000 لغت از منابع مختلفی مانند آزمون های استاندارد SAT ، ACT ، GRE و نیز بهترین روزنامه ها و مجلات گردآوری شده اند.

شیوه آموزش کتاب Fiske Word Power حفظ کردن واژگان نیست، بلکه فرصتی را برای زبان آموز فراهم می کند تا واژگان را یاد گرفته و آن ها را در موقعیت های مختلف استفاده کند. این کتاب شامل 100 فصل است که در هر فصل ده لغت جدید و مهم آموزش داده می شود و همه فصل در سه بخش اصلی زیر قرار گرفته اند:

بخش اول (Consciousness) شامل فصل های 1 تا  36 می باشد که شما را با بسیاری از واژگان مورد نیاز آشنا می سازد.

بخش دوم (Competence) شامل فصل های 37 تا 72 است و با واژگانی آشنا و ناآشنا شما را به چالش می کشد.

بخش سوم (Mastery) شامل فصل های 73 تا 100 است که پس از یادگیری آن ها به تسلط کامل کتاب خواهید رسید.

پس از هر سه فصل، یک آزمون کوتاه یا Quick Quiz قرار گرفته شده است که از شما می خواهد 15 تا 20 لغت را به معانی مناسب شان وصل کنید. پس از هر نه فصل نیز یک Usage Quiz قرار دارد که در آن جملات دارید و با استفاده از فهرستی از واژگان داده شده می بایست آن ها تکمیل کنید. یک آزمون نهایی (Final Exam) نیز در انتهای کتاب قرار دارد که شامل انواع مختلفی از سوالات واژگان است و توانایی شما در استفاده خلاقانه و موثر از واژگان جدید را می سنجد. پاسخ تمامی آزمون های کتاب در بخش Answer Key در انتهای کتاب قابل مشاهده هستند.

در پایان کتاب Fiske Word Power نیز بخشی تحت Post Script قرار گرفته است و دارای سوالاتی چالش برانگیز برای افرادی است که می خواهند به گونه های دیگر از واژگان جدیدی که یاد گرفته اند استفاده نموده و خود را محک بزنند. فایل PDF این کتاب را می توانید به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

 

 

دانلود رایگان فایل PDF کتاب Fiske Word Power (حجم: 1 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب های English Vocabulary in Use

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *