سه‌شنبه , 16 آگوست 2022

دانلود رایگان کتاب Compact First

کتاب Compact First کتابی برای داوطلبان آزمون FCE می باشد که توسط انتشارات کمبریج منتشر شده است. این کتاب سطح گرامر، واژگان، مهارت های زبانی و آزمونی مورد نیاز داوطلبان آزمون را افزایش می دهد.

کتاب Compact First دارای 10 درس می باشد. هر درس از این کتاب همه چهار صفحه آزمون را پوشش می دهد، به گونه ای که در هر درس بر روی بخشی از آزمون متمرکز می شوید. بخش های Reading و Listening اکثر موضوعات رایج آزمون های FCE را پوشش می دهند. در بخش های Writing نیز متن ها و پاسخ های نمونه را مشاهده خواهید کرد که چطور قواعد نگارش به صورت گام به گام به شما آموزش داده می شود. فعالیت های Speaking نیز با هدف تقویت روان صحبت کردن و دقت در گرامر طراحی شده اند و به زبان آموز کمک می کنند تا با اعتماد به نفس صحبت کند. صفحه های گرامر تاکید بیشتر بر روی گرامر دارند و هر درس با بخشی به نام Revision به پایان می رسد که در آن می توانید مشخص کنید چقدر خوب گرامر و واژگان آن درس را یاد گرفته اید. بخش های Quick Steps به شما نکاتی را در خصوص چگونگی حل قسمت های مختلف آزمون می آموزند و بخش های Exam Tips راهکار های مفیدی در خصوص پاسخگویی به شما یاد می دهند.

در پایان کتاب Compact First ، بخش های راهنمای Writing ، Listening و Speaking قرار دارند که با جزئیات کامل به شما می آموزند چطور برای آزمون و تمرین آماده شوید. این راهنما ها شامل خلاصه ای از راهکارها، توصیه ها و نکاتی که در دروس مطالعه می کنید نیز هستند. بخش Grammar Reference نیز توضیحات کامل و واضحی از همه بخش های گرامر که زبان آموزان به آنها نیاز دارند ارائه می دهد. و همچنین قسمت Wordlist نیز شامل حدودا 30 واژه به همراه تعاریف شان برای هر درس می باشد. پاسخنامه هر دو کتاب دانش آموز و کتاب کار در انتهای هر کتاب ارائه شده است.

مجموعه Compact First شامل یک کتاب دانش آموز (Student’s Book)، فایل های صوتی کتاب دانش آموز، کتاب کار (Workbook) و کتاب مدرس (Teacher’s Book) می باشد که همه این موارد را می توانید به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

 

 

دانلود فایل PDF کتاب دانش آموز Compact First (حجم: 86 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز – سی دی 1 (حجم: 134 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز – سی دی 2 (حجم: 142 مگابایت)

دانلود فایل PDF کتاب کار – Workbook (حجم: 11 مگابایت)

دانلود فایل PDF کتاب کار – Teacher’s Book (حجم: 5 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود رایگان کتاب های FCE Result

دانلود رایگان کتاب های Objective First

دانلود رایگان کتاب First Certificate Masterclass

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.