سه‌شنبه , 16 آگوست 2022

دانلود کتاب Writing Games

کتاب Writing Games یکی از مجموعه های آموزشی برای تقویت مهارت نوشتاری (Writing) زبان انگلیسی زبان آموزان می باشد که توسط انتشارات لانگمن منتشر شده است. این کتاب مجموعه ای از بازی های مربوط به رایتینگ و فعالیت های خلاقانه را در خود دارد که برای زبان آموزان سطوح متوسط رو به پایین تا پیشرفته تهیه شده اند. نگارش یکی از لذت بخش ترین فعالیت هایی است که زبان آموزان و مدرسان زبان آن را انجام می دهند. در کنار لذت بخش بودن، سختی خود را نیز دارد. در این کتاب فعالیت ها و بازی هایی طراحی شده اند که به شکل های مختلف مهارت نگارش شما را به چالش می کشند.
در این کتاب 40 فعالیت یا بازی وجود دارد که هر یک از این فعالیت ها عنوان خاصی دارند. در هر بازی، شما یک توانایی به دست می آورید. تشکر کردن، توصیف توانایی ها، اشیاء، افراد، تغییرات، عادت ها، احساسات، مفاهیم، مکان ها، لباس ها و همچنین مواردی دیگر مانند اجازه دادن و منع کردن، روایت کردن، صحبت راجع به رویداد های گذشته، قول دادن یا پیش بینی کردن و بعضی دیگر از موضوعات از توانایی هایی هستند که شما در این فعالیت های متنوع به دست می آورید. هر فعالیت نیز به نوعی خاص طراحی شده است. نامه، تبلیغات، شعر ها، مقاله و مکالمه بعضی از راه های استفاده شده در کتاب برای آموزش به شما می باشند.
در کتاب Writing Games شما بخش های Index را نیز دارید که در آنها توانایی های آموزش داده شده و برخی واژگان به صورت کلید واژه ای و براساس حروف الفبا به نمایش در آمده اند. همچنین، در قسمت هایی از کتاب، ابزاری برای بازی ها قرار دارد که می توانید آنها را پرینت نموده و مورد استفاده قرار دهید. در بخش یادداشت هایی برای مدرس نیز همه نکات مربوط به بازی ها برای شما توضیح داده شده است. فایل PDF این کتاب را می توانید به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

 

 

دانلود فایل PDF کتاب Writing Games (حجم: 31 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Writing Better English

دانلود کتاب The Practical Writer with Readings

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.