دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

25 انیمیشن جذاب برای تقویت زبان انگلیسی + لینک دانلود

 دنیای خیال پردازانه و شگفت انگیز انیمیشن ها به شما این امکان را می دهد که تخیل خود را بر فراز داستان هایی با موضوعات متنوع و گوناگون پرواز دهید و از چارچوب محدود دنیای واقعی فراتر بروید. انیمیشن ها صرفا برای کودکان طراحی نشده اند و با در برگرفتن بسیاری از موضوعات بزرگسالانه و اجتماعی در قالب یک محیط بصری و شنیداری فانتزی و جذاب با شما ارتباط برقرار می کنند. در این پست می خواهیم به معرفی 25 انیمیشن زیبا و جذاب بپردازیم که به تقویت زبان انگلیسی شما کمک زیادی خواهند کرد.

انیمیشن ها چگونه به تقویت زبان انگلیسی کمک می کنند؟

انیمیشن ها همانند فیلم ها و سریال ها و دیگر منابع چند رسانه ای، در تقویت زبان انگلیسی و یادگیری واژگان و ساختارهای جدید بسیار موثر هستند، به این صورت که ابتدا در جهت تقویت مهارت شنیداری و سپس گسترش دایره واژگان و اصطلاحات و ساختارهای زبانی و در نهایت در تقویت مهارت صحبت کردن افراد کمک زیادی می کنند.

علاوه بر این، کارکرد انیمیشن برای تقویت زبان انگلیسی به مراتب می تواند موثرتر باشد زیرا شکل بیان دیالوگ ها بسیار روان تر و قابل فهم تر است که این می تواند در فرآیند یادگیری زبان آموزان به شکل قابل توجهی موثر باشد.

مزیت دیگر انیمیشن ها، تنوع موضوعات آن ها در حوزه های گوناگون به شکل نامحدود است که باعث می شود شما با واژگان و اصطلاحات هر حوزه ای آشنا شوید و این تاثیر بسزایی در تقویت مهارت های زبانی شما دارد.

ما در این مقاله، از میان انیمیشن های انگلیسی بسیاری که توسط کمپانی های معروف دنیا ساخته و عرضه شده اند، 25 مورد از جذاب ترین و کاربردی ترین آن ها را در گروه های سنی مختلف و با سطوح زبانی مختلف، به شما معرفی کرده ایم که با دیدن آن ها نه تنها در دنیای فانتزی و خیال انگیز آن غرق در لذت می شوید، بلکه می توانید زبان انگلیسی خود را به شکل چشمگیری بهبود ببخشید.

انیمیشن های مناسب کودکان و زبان آموزان سطح مبتدی

اگرکودک شما زبان آموز است و می خواهید انیمیشن برای تقویت زبان انگلیسی او انتخاب کنید و یا خودتان زبان آموز هستید و در سطح مبتدی قرار دارید از انیمیشن های مناسب کودکان استفاده کنید زیرا دارای داستان های ساده و اپیزودهای کوتاه هستند و برای کودکان و زبان آموزان مبتدی قابل فهم می باشند. در طی فرآیند یادگیری و در سطوح بالاتر می توانید از انیمیشن های پیشرفته تر نیز استفاد کنید.

انتخاب منابع آموزشی و هم چنین منابع سرگرم کننده برای کودکان از حساسیت بالایی برخوردار است زیرا اثرگذاری آن در مراحل بعدی و سنین بالاتر آن ها نیز مشهود است. از این رو ما با بررسی همه جانبه ویژگی های کارتون های انگلیسی ، سعی کرده ایم پنج مورد از سودمندترین آن ها را به شما معرفی کنیم تا نه تنها بتوانید مهارت های زبان انگلیسی کودکان خود را ارتقاء دهید بلکه خلاقیت، مهارت های اجتماعی و فردی و تفکر آن ها را توسعه دهید.

1.انیمیشن Peppa Pig

انیمیشن انگلیسی برای تقویت زبان

سریال پپاپیگ یک مجموعه پرطرفدار برای کودکان است که از سال 2004 تا 2023، 7 فصل از آن منتشر شده است. اپیزودهای کوتاه پنج دقیقه ای این سریال و واژگان ساده و رایج آن در قالب موضوعات قابل درک برای کودکان، باعث شده به عنوان یکی از بهترین کارتون ها برای یادگیری زبان انگلیسی کودکان و همچنین افرادی که به تازگی با زبان انگلیسی آشنایی پیدا کرده اند؛ شناخته شود.

ژانر: آموزشی

کشور سازنده: انگلستان

تاریخ ساخت: سال 2004

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

2.انیمیشن Arthur

بهترین انیمیشن برای تقویت زبان انگلیسی

انیمیشن کودکانه آرتور که از سال 1996 تا 2022 در 25 فصل منتشر شده است، موضوعات پیرامون زندگی آرتور و خانواده اش را به نمایش می گذارد که در شهری با حیوانات شاد زندگی می کنند. او همیشه بعد از مدرسه همراه دوستانش، برای یافتن پاسخ سؤالات مهم به مأموریت های کارآگاهی می روند و موضوعات جدیدی را کشف می کنند که برای کودکان بسیار جالب توجه است و می تواند در زندگی روزمره آن ها سودمند واقع شود.

این کارتون برای تقویت زبان انگلیسی کودکانی که کمی بزرگتر هستند و می خواهند جهان بینی خود را گسترش دهند، انتخاب بسیار مناسبی است.

ژانر: آموزشی – کمدی

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال های 1996 تا 2022

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

3.انیمیشن Dora the Explorer

این انیمیشن برای تقویت زبان انگلیسی یک انتخاب شگفت انگیز و استثنایی محسوب می شود چون روشی تعاملی و آموزش محور دارد. این سریال، درباره شخصیت اصلی آن دورا است که با کوله پشتی سخنگو و دوست میمونش بوتس، اقدامات ماجراجویانه انجام می دهد. دورا در طول ماجراجویی های خود کودکان را تشویق می کند تا در حل پازل ها، غلبه بر موانع و یادگیری کلمات و عبارات جدید انگلیسی به او بپیوندند. این انیمیشن انگلیسی جذاب که از سال 2002 تا 2019 در 8 فصل منتشر شده است؛ نه تنها کودکان را با واژگان ضروری انگلیسی و عبارات رایج در مکالمه آشنا می کند، بلکه مهارت های حل مسئله و مهارت های فردی و اجتماعی کودکان را پرورش می دهد و یک تجربه سودمند در یادگیری زبان انگلیسی را برای کودکان و نوجوانان رقم می زند.

ژانر: آموزشی – ماجراجویی

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال های 2000 تا 2014

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

4.انیمیشن Phineas and Ferb 

بهترین انیمیشن ها برای تقویت زبان انگلیسی

این انیمیشن کمدی موزیکال محصول کمپانی دیزنی است که از سال 2007 تا 2015 در 4 فصل منتشر شده است و داستان آن در باره  دو برادر ناتنی به نام های فینیاس و فرب می باشد که در تعطیلات تابستانی خود دست به ماجراجویی های خارق العاده ای می زنند. هدف آنها این است که با ساختن اختراعات پیچیده و انجام پروژه های هیجان انگیز، هر روز را به یک تجربه فراموش نشدنی تبدیل کنند. در کنار آنها خواهر بزرگترشان کندیس هستند که اغلب سعی می کند ماجراهای آنها را در معرض دید مادرشان قرار دهد.

دیالوگ های این کارتون انگلیسی، سرشار از شوخی های بامزه است و طیف گسترده ای از عبارات و واژگان را به صورت تکراری برای کودکان به نمایش می گذارد که نقش اساسی در تمرین مهارت های زبانی آن ها دارد. هم چنین ارائه راه حل های نوآورانه در این انیمیشن، برای چالش هایی که کودکان با آن ها مواجه هستند، در پرورش مهارت های حل مساله در آن ها بسیار سودمند خواهد بود.

ژانر: کمدی – ماجراجویی

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال های 2007 تا 2015

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

 5.انیمیشن Martha Speaks

بهترین انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی

این انیمیشن انگلیسی که در 6 فصل از سال 2008 تا 2014 منتشر شده است،  هدف آن تشویق کودکان به تماشای فعال و تلفظ کلمات می باشد. داستان آن درباره سگی است که صحبت کردن را آموخته است. این انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی کودکان خردسال توصیه می شود، زیرا هر قسمت بر عبارات جدیدی تمرکز دارد که چندین بار در طول قسمت در زمینه های مختلف تکرار می شوند. این کار باعث می‌شود که بچه‌ها راحت‌تر آن‌ها را به خاطر بسپارند و در پایان هر قسمت به درستی آن‌ها را تلفظ کنند.

نکته مهم: یکی از کارکرد های کارتون برای یادگیری زبان انگلیسی در کودکان، افزایش درک بصری آن هاست به این معنا که، از طریق حالات چهره و ژست‌ها، کودکان می‌توانند مفهوم را درک کنند حتی اگر با معانی کلمات آشنایی نداشته باشند. این تقویت درک بصری، مهارت های کلی درک مطلب آنها را افزایش می دهد.

ژانر: کمدی – آموزشی

کشور سازنده: آمریکا، کانادا

تاریخ ساخت: سال های 2008 تا 2014

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

انیمیشن های مناسب سطح متوسط و پیشرفته

انیمیشن ها با در برگرفتن موضوعات گسترده و خلاقانه، می توانند علاوه بر جذب گروه های سنی مختلف کودکان، تخیل بزرگسالان را نیز به شکل خلاقانه و فعال، به کار گرفته و با دنیای خیال انگیز خود همراه کنند. از این رو، دنیای انیمیشن ها مخاطبان گسترده ای را در تمامی گروههای سنی از آن خود کرده است.

انیمیشن هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد، برای نوجوانان و بزرگسالان که در سطح متوسط و پیشرفته زبان انگلیسی قرار دارند، بسیار سودمند خواهد بود. شما می توانید با تماشای این انیمیشن ها برای تقویت زبان انگلیسی خود، گام موثری بردارید.

6.انیمیشن Teenage Kraken

بهترین انیمیشن انگلیسی برای تقویت زبان

انیمیشن روبی گیلمن، کراکن نوجوان محصول سال 2023 ژانر اکشن-کمدی که توسط کمپانی DreamWorks تولید شده است، درباره نوجوانی به نام روبی گیلمن می باشد که طی حادثه ای متوجه می شود از نوادگان مستقیم کراکن های سخت نبرد است که نسل ها از زمین و دریا در برابر پری دریایی های شیطانی محافظت کرده اند و همچنین قرار است تاج و تخت را از مادربزرگ فرمانده خود، ملکه جنگجوی هفت دریا به ارث ببرد. این انیمیشن انگلیسی جذاب، به شدت تخیل شما را به کار می گیرد و با خود همراه می کند.

ژانر: کمدی – اکشن

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2023

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

 7.انیمیشن The Super Mario Bros. Movie

انیمیشن برادران سوپرماریو اقتباسی از بازی ویدیویی به همین نام می باشد که در سال 2023 تولید شده است. دو برادر لوله کش ایتالیایی به نام های ماریو و لوئیجی که به تازگی تجارت خود را راه اندازی کرده اند، برای تعمیر یک نشتی بزرگ آب به زیرزمین می روند و توسط دو لوله مکیده می شوند. این اتفاق آن ها را از هم جدا کرده و هرکدام را به یک سرزمین می برد. این دو برادر درگیر نبرد میان پرنسس یکی از سرزمین ها با پادشاه سرزمین دیگری که می خواهد جهان را نابود کند، می شوند و باید با پرنسس متحد شوند تا جهان را نجات دهند.

ژانر: کمدی – ماجراجویی

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2023

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

8.انیمیشن Nimona

انیمیشن برای تقویت زبان انگلیسی کودکان

نیمونا انیمیشنی است که بر اساس رمان یک رمان گرافیکی به همین نام در سال 2023 ساخته شده است. داستان آن درباره شخصیت نیمونا می باشد که تغییر شکل می دهد و با یک شوالیه شرور به نام Ballister Blackheart متحد می شود تا وضعیت موجود پادشاهی را به چالش بکشد.

ژانر: کمدی – ماجراجویی

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2023

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

 9.انیمیشن The Bad Guys

انیمیشن بچه های بد از روی مجموعه کتاب های کودکانه به همین نام در سال 2022 و توسط DreamWorks تولید شده است. داستان آن درباره یک گروه از حیوانات انسان نما به نام The Bad Guys است که رهبری آن را آقای گرگ به عهده دارد. پس از انجام بسیاری از دزدی های جسورانه و چشمگیر، گروه در نهایت دستگیر می شوند و این گروه در مواجهه با تهدید به زندان، به فکر تغییر روش خود می افتند. اگر به دنبال یک کارتون برای تقویت زبان انگلیسی کودکان دبستانی و بزرگتر هستید و یا بزرگسال می باشید و سطح زبان متوسط دارید، از تماشای این انیمیشن غافل نشوید.

ژانر: کمدی – ماجراجویی

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2022

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

10.انیمیشن DC League of Super-Pets

انیمیشن لیگ سوپر حیوانات خانگی دی سی محصول سال 2022 می باشد. در این داستان که زمینه ابرقهرمانی دارد، وقتی سوپرمن و بقیه اعضای لیگ عدالت توسط یک ابرشرور دستگیر می‌شوند؛ سگ سوپرمن و گروهی از حیوانات پناهگاه، می خواهند که آن ها را نجات دهند.

ژانر: کمدی

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2022

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

11.انیمیشن Wendell & Wild

این انیمیشن استاپ موشن محصول سال 2022 می باشد و داستان آن حول محور کت الیوت 13 ساله است که توسط دو برادر شیطان به نام‌های وندل و وایلد انتخاب شده است تا آنها را به دنیای زندگان بیاورد. علاقه مندان ژانر وحشت می توانند از این انیمیشن برای تقویت زبان انگلیسی خود استفاده کنند و لحظات شگفت انگیزی را برای خود بیافرینند.

ژانر: کمدی – ترسناک

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2022

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

12.انیمیشن Turning Red

ماجرای دختر نوجوانی به نام مای که درگیر آشفتگی های دوران نوجوانی است و هر بار پس از این که هیجانات منفی به او غلبه می کند تبدیل به یک پاندای غول پیکر قرمز رنگ می شود در این انیمیشن انگلیسی جذاب محصول 2022 که توسط کمپانی پیکسار تولید و توسط دیزنی توزیع شده است؛ روایت می شود. تقابل دو جنبه از شخصیت این کاراکتر، به داستان جنبه روانشناختی غنی می دهد و حاوی پیام های ارزشمندی برای مخاطبان است.

ژانر: کمدی – فانتزی

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2022

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

 13.انیمیشن Raya and the Last Dragon

انیمیشن رایا و آخرین اژدها محصول کمپانی دیزنی در سال 2021 می باشد که یک دنیای فانتزی را به نمایش می گذارد و در آن رایا یک شاهزاده خانم جنگوست که به دنبال یافتن آخرین اژدها و غلبه بر نیروهای اهریمنی و بازگرداندن صلح است.

ژانر: ماجراجویی – اکشن

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2021

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

 14.انیمیشن Encanto

این انیمیشن کمدی موزیکال در سال 2021 توسط کمپانی دیزنی تولید شده است. داستان آن در مورد دختری به نام میرابل می باشد که تنها فرد خانواده است که قدرت جادویی ندارد. ارزش های خانواده و احساس تعلق از آن دست مفاهیمی است که در این انیمیشن انگلیسی شگفت انگیز به نمایش گذاشته می شود.

ژانر: کمدی – فانتزی

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2021

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

 15.انیمیشن Luca

انیمیشن کمدی لوکا در سال 2021 توسط کمپانی پیکسار تولید شده است. داستان آن در مورد یک بچه هیولا به نام لوکا است که با شکستن قوانین پدرمادرش با یک هیولای دیگر دوست می شود و قصد فرار کردن از اعماق دریا به سمت خشکی را می کنند تا به سراسر جهان سفر کنند. همراه شدن با ماجراهای تخیلی و شگفت انگیز در آن، فرصت استفاده از این انیمیشن برای تقویت زبان انگلیسی شما را فراهم می کند علاوه بر این که، لحظات لذت بخش و خیره کننده ای را برای شما رقم می زند.

ژانر: فانتزی

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2021

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

 16.انیمیشن Onward

این انیمیشن ماجرا جویانه که محصول سال 2020 کمپانی پیکسار است، رد پای سحر و جادو را در دنیای مدرن به نمایش می گذارد. دو برادر که می خواهند برای یک روز پدر متوفی خود را ظاهر کنند، به سفری ماجراجویانه می روند و…

این انیمیشن را تماشا کنید تا با وقایع چالش برانگیز این سفر همراه شوید و این را به فرصتی برای تقویت زبان انگلیسی خود تبدیل کنید.

ژانر: ماجراجویی – فانتزی

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2020

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

17.انیمیشن Soul

 

شاهکار دیگری از پیکسار که در سال 2020 تولید شده است. داستان آن درباره یک نوازنده به نام گاردنر است که طی حادثه ای روحش از بدنش جدا می شود و به مرکزی منتقل می شود که در آن روح‌ها رشد می‌کنند و پیش از انتقال به کالبد نوزادان تازه متولد شده، شور و اشتیاق برای زندگی پیدا می‌کنند. تنها راه نجات او برای بازگشت به این دنیا روح متولد نشده ای به نام 22 می باشد که اکنون درکی از مفاهیم ساده زندگی ندارد، از این رو، گاردنر سفری متحول کننده را با او آغاز می کند تا شادی های ساده ای که زندگی را خارق العاده می کند را به او نشان بدهد.

این انیمیشن انگلیسی خیره کننده، سرشار از استعاره هایی است که ارزش های ساده زندگی را نمایان می کند که نادیده گرفته شده اند.

ژانر: کمدی – فانتزی

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2020

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

18.انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse

انیمیشن مرد عنکبوتی: سفر به دنیای عنکبوتی محصول سال 2018 است. شما در این انیمیشن با دنیای چندگانه Spider-People آشنا می شوید. داستان آن درباره شخصیتی به نام مایلز است که قدرت های عنکبوتی به دست می آورد و…

شیفتگان دنیای عنکبوتی، تماشای این انیمیشن انگلیسی جذاب را از دست ندهید.

ژانر: ابرقهرمان

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2018

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

19.انیمیشن Coco

انیمیشن احساسی کوکو  محصول 2017 پیکسار است و فرهنگ مکزیکی و اهمیت خانواده را به نمایش می گذارد. داستان آن درباره میگل یک نوازنده جوان پرشور است، که در روز مردگان (که در فرهنگ مکزیک جایگاه ویژه ای دارد)، برای این که برخلاف میل خانواده اش بتواند بنوازد به قبرستان می رود و با گیتار نوازنده محبوبش که مرده است، شروع به نواختن می کند و همین باعث می شود به سرمین مردگان متنقل شود. از اینجا، او سفری را آغاز می کند تا حقیقت تاریخ خانواده اش را کشف کند و اشتیاق خود به موسیقی را با سنت های آنها آشتی دهد.

ژانر: فانتزی

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2017

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

20.انیمیشن Moana

شاهکار سال 2016 دیزنی، قصه دختری به نام موآنا را روایت می کند که شیفته داستان های مادربزرگش است که در آن ها از موجودی نیمه انسان-نیمه خدا صحبت می کند. این دختر ماجراجو به اقیانوس می رود و قلب تفیتی (مهم‌ترین شی حیات که قابلیت خلق کردن به انسان می‌دهد) را می‌دزدد تا آن را به انسانها برساند و به آنها قدرت خلق کردن بدهد. ولی به علت دزدیده شدن قلب تفیتی حیات رو به نابودی می‌رود. او پس از سال‌ها سعی می‌کند قلب تفیتی را به او بازگرداند اما اتفاقات بسیاری مانع او می‌شوند.

فضای فانتزی و تخیلی این انیمیشن، به شما این فرصت را می دهد که خیال خود را تا بی نهایت پرواز بدهید و هم زمان که با موانا در این سفر ماجراجویانه همراه می شوید، از تماشای این انیمیشن برای تقویت زبان انگلیسی خود بهره ببرید.

ژانر: فانتزی – ماجراجویی

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2016

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

21.انیمیشن Zootopia

انیمیشن کمدی و ماجراجویانه زوتوپیا در سال 2016 توسط کمپانی دیزنی تولید شده است. داستان آن در یک کلان شهر شلوغ می گذرد که در آن حیوانات انسان نما در هماهنگی با هم زندگی می کنند. جودی هاپس خرگوش چابکی است که به تازگی افسر پلیس شده است و طی انجام یک ماموریت به مورد مشکوکی در شهر بر می خورد. او برای حل کردن این مشکل در شهر، روباهی حیله گر به نام نیک را با خود متحد می کند.

ژانر: کمدی – اکشن

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2016

برای دانلود کلیک/لمس کنید

  

22.انیمیشن Inside Out

کارکرد احساسات چندگانه درون هر انسان، شادی، غم، خشم، ترس، نفرت را در قالب کاراکتر های واقعی که در ذهن شخصیت اصلی داستان به نام رایلی زندگی می کنند را می توانید در این انیمیشن محصول 2015 کمپانی پیکسار به خوبی درک کنید و ببینید که هر کدام از ما چگونه توسط احساساتمان کنترل می شویم. این انیمیشن، پیام های روان شناختی ارزشمندی برای مخاطبان خود در جهت درک احساسات و کارکرد آن ها و تاثیرگذاری و تاثیر پذیری آن ها از اتفاقات اطراف ما دارد.

ژانر: کمدی

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2015

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

 23.انیمیشن Frozen

این اثر محبوب و شناخته شده دیزنی که در سال 2013 منشر شده است، داستان دو خواهر به نام های السا و آنا، و پادشاهی جادویی آرندل را روایت می کند. هنگامی که نیروهای یخی السا به طور تصادفی پادشاه را در زمستان ابدی فرو می برند، آنا برای یافتن او و بازگرداندن تابستان به سفری می رود و…

آهنگ های فوق العاده محبوب این انیمیشن ابزار های عالی برای تمرین زبان انگلیسی هستند و مسیر یادگیری این زبان را به طرز چشمگیری مفرح و لذت بخش می کنند.

ژانر: موزیکال – فانتزی

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2013

برای دانلود کلیک/لمس کنید

  

24.انیمیشن Hotel Transylvania

این انیمیشن محصول 2012،  ماجراهای هیولاهایی را به نمایش می گذارد که در هتل ترانسیلوانیا زندگی می‌کنند، در این هتل، هیولاها می‌توانند به دلیل ترس از آزار و اذیت، استراحت کنند و از انسان دور شوند.

چون که کاراکتر های این انیمیشن هیولاها هستند و به شکل اغراق آمیزی دهان آن ها هنگام صحبت کردن باز و بسته می شود، تماشای آن می تواند ادای صحیح کلمات و تلفظ آن ها را به شما آموزش بدهد و مهارت صحبت کردن شما را بهبود ببخشد.

ژانر: کمدی – هیولایی

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2012

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

 25.انیمیشن Tangled

این یک بازگویی مدرن از افسانه کلاسیک راپونزل می باشد که در سال 2010 توسط دیزنی تولید شده است. راپونزل یک شاهدخت دارای قدرت های جادویی و جوان کننده و حیات بخش است که توسط پیرزنی ربوده و در خانه او حبس شده است. به دنبال یک ماجرای دزدی، راپونزل این امکان را پیدا می کند که پا به دنیای بیرون بگذارد و از شاهدخت بودن خود مطلع می شود.

مطمئن باشید با تماشای این انیمیشن برای تقویت زبان انگلیسی خود، هم زمان از یک افسانه حیرت انگیز نیز لذت می برید و به طرز اعجاب آوری به دنیای آن کشیده می شوید.

ژانر: موزیکال – ماجراجویی

کشور سازنده: آمریکا

تاریخ ساخت: سال 2010

برای دانلود کلیک/لمس کنید

 

 روش تماشای انیمیشن برای تقویت زبان انگلیسی

اگر تصمیم خود را گرفته اید تا به دنیای انیمیشن ها سفر کنید و از آن ها به منظور تقویت زبان انگلیسی خود بهره ببرید، ما به شما راهکارهایی را ارائه می کنیم که به وسیله آن ها می توانید فرآیند یادگیری و تقویت زبان انگلیسی خود را به طرز چشمگیری بهبود ببخشید.

بهتر است در ابتدا، یک بار انیمیشن ها را فقط نگاه کنید تا با محیط فیلم و کاراکترها و خط کلی داستان آشنا شوید، سپس بار دیگر آن را با زیرنویس انگلیسی تماشا کنید.  این کار باعث می شود به صورت هم زمان، مهارت شنیداری و مهارت خواندن زبان انگلیسی خود را به کار بگیرید و با در حین این که با کلمات و عبارات جدید آشنا می شوید، تلفظ صحیح آن ها را بشنوید. سعی کنید کلمات و عبارات جدیدی را که می شنوید یادداشت کرده و از آن ها در مکالمات روزمره خود استفاده کنید.

اگر پس از تماشای انیمیشن ها، خلاصه ای از آن ها را بنویسید، کمک بزرگی در جهت تثبیت آموخته ها به خودتان کرده اید، پس سعی کنید از انجام این کار غافل نشوید.

 

 

مطالب مرتبط:

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی کودکان

بهترین فیلم ها برای تقویت زبان انگلیسی

بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی به کودکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *