پنج‌شنبه , 29 فوریه 2024
دوره گرامر

دانلود رایگان کتاب های Collins Practice Tests for IELTS

مجموعه Collins Practice Tests for IELTS مجموعه ای دو سطحی است (سطوح 1 و 2) که برای زبان آموزانی که خود را برای آزمون آیلتیس آماده می کنند به چاپ رسیده است. این مجموعه به طور کلی برای آن دسته از داوطلبانی مناسب می باشد که توانایی کنونی آن ها در حدود نمره 5 تا 5.5 آیلتس است و می خواهند نمره 6 و یا بالاتر را در این آزمون کسب کنند. در این کتاب ها آزمون هایی جهت تمرین ارائه شده اند که زبان آموزان می توانند برای آشنایی بیشتر با آزمون آیلتس و افزایش آمادگی خود برای این آزمون از آنها استفاده نمایند. در ابتدای هر کتاب همچنین مقدمه ای در خصوص آزمون آیلتس و همچنین استراتژی هایی برای عملکر بهتر در این آزمون توسط انتشارات کولینز ارائه شده اند. این مجموعه هم برای آزمون آزمون آیلتس جنرال مناسب می باشد و هم برای آیلتس آکادمیک مناسب می باشد.

هر کتاب از مجموعه Collins Practice Tests for IELTS دارای 4 آزمون برای آیلتس آکادمیک و 2 آزمون (از مهارت های Reading و Writing) برای آزمون آیلتس جنرال می باشد (آزمون مهارت های Speaking و Listening برای آزمون های جنرال و آکادمیک مشترک می باشند). در پایان این کتاب ها پاسخنامه هر آزمون ارائه شده است، برای آزمون مهارت های نوشتاری و گفتاری پاسخ های نمونه ارائه شده اند. همچنین متن نوشتاری فایل های صوتی نیز در انتهای کتاب ها موجود می باشند.

برای هر یک از دو سطح مجموعه Collins Practice Tests for IELTS می توانید فایل pdf کتاب و فایل های صوتی مربوط به آن کتاب را به صورت رایگان از سایت دانلود نمایید.

 

 

 

دانلود فایل PDF کتاب Collins Practice Tests for IELTS 1 (حجم: 4 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب (حجم: 78 مگابایت)

 

 

 

دانلود فایل PDF کتاب Collins Practice Tests for IELTS 2 (حجم: 29 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب (حجم: 146 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب IELTS Foundation

دانلود کتاب Mindset for IELTS 1

دانلود رایگان کتاب Cambridge IELTS 1 – 13

دانلود کتاب های Official IELTS Practice Materials

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *