پنج‌شنبه , 29 فوریه 2024
دوره گرامر

مجموعه کتاب های Common Mistakes at IELTS

هنگام یادگیری یک زبان خارجی اشتباهات (به خصوص در ابتدا) جزئی از زبان است. ما می توانیم با مطالعه بیشتر زبان هدفمان میزان اشتباهات را کاهش دهیم. در آزمون آیلتس (IELTS ) بکار بردن زبان صحیح یک نقطه قوت برای داوطلبان است چرا که یکی از معیارهای مهم آیلتس استفاده از زبانی عاری از اشتباه است. یکی از منابع خوبی که می تواند کمک شایانی به زبان آموزان برای دستیابی به این مهم کند مجموعه کتاب های Common Mistakes at IELTS که در دو سطح متوسط و پیشرفته منتشر شده اند می باشد.

در این کتاب ها نحوه آموزش تصحیح اشتباهات رایج در انگلیسی به این شکل است که اغلب ابتدا تعدادی جمله در قالب چند سوال صحیح غلط ارائه داده می شود و سپس نکته مربوط به آن با جزئیات توضیح داده می شود. و در انتها هم برای اینکه مطالب برای زبان آموزان بهتر جا بیفتد تعدادی تمرین به زبان آموزان داده می شود. پاسخ (َAnswer key) کلیه تمرینات نیز در انتهای کتاب قرار داده شده است.

 

Product Description:

This invaluable little book highlights the real mistakes that students make in the exam – and shows how to avoid them. Based on analysis of thousands of exam scripts, each unit targets a key problem area. Clear explanations and exercises help students to use the language accurately. Regular tests offer students a further opportunity to check and consolidate what they have learnt. • Highlights common mistakes that learners really make. • Based on analysis of thousands of exam scripts. • Short, snappy explanations focus on key problem areas. • Includes exam-style exercises.

 

Common Mistakes at IELTS Advanced

 

دانلود کتاب پیشرفته common mistakes at IELTS

 

 

دانلود کتاب سطح پیشرفته Common Mistakes at IELTS (حجم: 12 مگابایت)

.

 

Common Mistakes at IELTS Intermediate

 

دانلود کتاب سطح متوسط Common Mistakes at IELTS

 

دانلود کتاب سطح متوسط Common Mistakes at IELTS (حجم: 2 مگابایت)

.

پست های مرتبط:

ویدئوهای engvid برای آیلتس

دانلود کتاب Grammar for IELTS

مجموعه کتاب های Cambridge IELTS

دانلود کتاب Essential Words for the IELTS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *