دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

دوره ویدئویی آموزش مهارت Listening آزمون آیلتس

در آزمون آیلتس (IELTS) همانطور که می دانید مهارت های چهارگانه هر داوطلب مورد ارزیابی قرار می گیرند و یکی از این مهارت های چهارگانه که ارزیابی می شود مهارت شنیداری یا Listening است. در آزمون آیلتس، آزمون مهارت Listening چه در آیلتس آکادمیک و چه در آیلتس جنرال تفاوت چندانی با هم ندارند؛ بنابراین شما چه داوطلب آزمون آیلتس آکادمیک باشد و چه داوطلب آزمون آیلتس جنرال باشید سطح محتوای آزمون Listening برای شما یکسان خواهد بود. در پست حاضر دوره ای قرار داده شده است که به داوطلبان آزمون آیلتس کمک می کند که خود را برای آزمون مهارت شنیداری – Listening – آماده نمایند.

 

 

همانطور که می دانید برای مهارت listening نیز مثل سایر مهارت های دیگر داوطلب در انتها نمره ای در بازه 1 تا 9 دریافت خواهد کرد. نمره ای که داوطلب در آزمون این مهارت دریافت خواهد کرد فقط نشان دهنده سطح زبان او نیست، بلکه نشان دهنده عوامل دیگری از جمله میزان آشنایی داوطلب با ساختار و نوع سوالات ارائه شده، دانستن تکنیک های اصولی برای پاسخ دادن به سوالات، داشتن سرعت عمل در پاسخ دهی به سوالات… نیز می باشد.

دوره حاضر به صورت ویدئوهای ضبط شده است و در این دوره ها توضیحات ارائه شده به زبان فارسی می باشد. در نظر داشته باشید که در این دوره، زبان عمومی تدریس نشده است. بنابراین داوطلبی که می خواهد از این دوره استفاده نماید نیاز است که سطح زبان او حداقل متوسط باشد.

 

دوره آموزش مهارت Listening آیلتس

در دوره حاضر که مربوط به مهارت listening آزمون آیلتس می باشد به تفضیل به آموزش هر آنچه که داوطلب نیاز است در مورد آزمون مهارت Listening بداند و یاد بگیرد پرداخته شده است. برخی از مواردی که در این دوره به آنها پرداخته شده است در زیر فهرست شده اند:

  • مقدمه ای در خصوص آزمون مهارت listening (تعداد سوالات، مدت زمان آزمون…)
  • راهکارهایی برای تقویت مهارت شنیداری با توجه به اینکه داوطلبان برای این آزمون تنها با صوت (و نه تصویر) سروکار دارند
  • مبحث لهجه های مختلف و استفاده از آنها در آزمون listening
  • ساختار سوالات در آزمون Listening آیلتس
  • نوع سوالات در آزمون لیسنینگ آیلتس
  • پیشنهاداتی برای افزایش سرعت پاسخ دهی به سوالات
  • تکنیک های لازم برای پاسخ دادن به سوالات مهارت Listening آیلتس

 

بخشی از مقدمه این دوره را نیز می توانید به صورت آنلاین در زیر مشاهده نمایید:

 

توجه: هر گونه استفاده از این ویدئوها توسط وب سایت ها و اپلیکیشن ها و یا کپی از محتوای این دوره به هر شکلی شامل پیگرد قانونی خواهد بود.

*برای تهیه این دوره روی گزینه “شرکت در این دوره” در زیر کلیک کنید.

جزئیات مربوط به دوره آموزش Listening آیلتس
تعداد جلسات: 2 جلسه
مدت زمان دوره: 1 ساعت و 33 دقیقه
مدرس دوره: خانم سپیده خان بیگی
نوع فایل دریافتی: mp4
شهریه دوره: 220000 تومان
پرداخت هزینه به صورت آنلاین:

 

*پس از پرداخت مبلغ دوره علاوه بر اینکه لینک های دانلود در وب سایت برای شما نمایش داده خواهند شد، این لینک های دانلود از طریق آدرس ایمیلی که برای خرید ثبت می کنید نیز ایمیل خواهند شد.

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود پکیج آموزش آیلتس رایگان

دوره ویدئویی آموزش مهارت Writing آزمون آیلتس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *