دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

دوره ویدئویی آموزش مهارت Speaking آزمون آیلتس

آزمون آیلتس (IELTS) همانطور که می دانید یک آزمون بین المللی است که مهارت های چهارگانه شنیداری، گفتاری، درک مطلب و نوشتاری هر داوطلب را مورد ارزیابی قرار می دهد. یکی از این مهارت های چهارگانه که مورد ارزیابی قرار می گیرد مهارت گفتاری یا همان Speaking است که آزمون این مهارت در آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال تفاوت چندانی با هم ندارند؛ از این رو تمامی داوطلبان آزمون آیلتس برای مهارت Speaking در یک آزمون مشابهی شرکت می کنند. در پستی که مشاهده می نمایید دوره ویدئویی قرار داده شده است که به داوطلبان این آزمون کمک می کند که خود را برای آزمون مهارت Speaking آماده کنند.

 

 

همانطور که مطلع هستید برای مهارت Speaking نیز مثل سایر مهارت های دیگر داوطلب در انتهای آزمون نمره ای در بازه 1 تا 9 کسب خواهد کرد. مهارت Speaking درکنار مهارت Writing دو مهارتی در آزمون آیلتس هستند که زبان آموز باید پاسخ هایی که نیاز هستند را خود تولید کند و این باعث می شود که این مهارت برای خیلی از داوطلبان دشوار باشد. بنابراین نمره ای که داوطلب در آزمون این مهارت دریافت خواهد کرد فقط نشان دهنده سطح زبان او نیست، بلکه نشان دهنده عوامل دیگری از جمله میزان آشنایی داوطلب با ساختار و نوع سوالاتی که پرسیده می شود، دانستن تکنیک های اصولی برای پاسخ دادن به سوالات، داشتن سرعت عمل در پاسخ دهی به سوالات… و حتی میزان اطلاعات عمومی شخص نیز می باشد.

دوره حاضر به صورت ویدئوهای ضبط شده می باشد و در این دوره توضیحات داده شده به زبان فارسی است. در نظر داشته باشید که در دوره حاضر، زبان عمومی تدریس نشده است، بنابراین داوطلبی که می خواهد از این دوره استفاده نماید نیاز است که سطح زبان او حداقل به سطح متوسط رسیده باشد.

 

دوره آموزش مهارت Speaking آیلتس

در این دوره که مربوط به مهارت گفتاری یا Speaking آزمون آیلتس می باشد به با جزئیات زیاد به آموزش هر آنچه که داوطلب نیاز است در مورد آزمون مهارت Speaking بداند و یاد بگیرد پرداخته شده است. تعدادی از مباحثی که مخاطبان این دوره آنها را فرا خواهند گرفت در زیر فهرست شده اند:

  • مقدمه ای در خصوص آزمون مهارت Speaking (تعداد بخش ها، مدت زمان هر بخش…)
  • تصوراتی که برخی از داوطلبان آزمون آیلتس در مورد مهارت Speaking دارند که صحیح نیستند!
  • معیارهایی که براساس آنها عملکرد هر داوطلب در آزمون مهارت Speaking مورد ارزیابی قرار می گیرد.
  • نکاتی که در آزمون مهارت Speaking نیاز است رعایت شوند.
  • نحوه پاسخ دادن به سوالات ممتحن آیلتس با توضیحات جامع و مثال های مرتبط
  • پیشنهاداتی برای پاسخ دادن هر چه بهتر به سوالاتی که ممتحن در بخش های سه گانه می پرسد.
  • بررسی عملکرد دو دواطلب آزمون آیلتس در این حین که به سوالات هر بخش پاسخ می هند.

 

بخشی از این دوره را نیز می توانید به صورت آنلاین در زیر مشاهده نمایید:

 

توجه: هر گونه استفاده از این ویدئوها توسط وب سایت ها و اپلیکیشن ها و یا کپی از محتوای این دوره به هر شکلی شامل پیگرد قانونی خواهد بود.

*برای تهیه این دوره روی گزینه “شرکت در این دوره” در زیر کلیک کنید.

جزئیات مربوط به دوره آموزش Speaking آیلتس
تعداد جلسات: 4 جلسه
مدت زمان دوره: 3 ساعت و 21 دقیقه
مدرس دوره: خانم سپیده خان بیگی
نوع فایل دریافتی: mp4
شهریه دوره: 220000 تومان
پرداخت هزینه به صورت آنلاین:

 

*پس از پرداخت مبلغ دوره علاوه بر اینکه لینک های دانلود در وب سایت برای شما نمایش داده خواهند شد، این لینک های دانلود از طریق آدرس ایمیلی که برای خرید ثبت می کنید نیز ایمیل خواهند شد.

 

 

مطالب مرتبط:

دوره ویدئویی آموزش مهارت Writing آزمون آیلتس

دوره ویدئویی آموزش مهارت Listening آزمون آیلتس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *