یکشنبه , 21 آوریل 2024
دوره گرامر

کتاب Rayan`s Band 9 Essays

کتاب Rayan’s Band 9 Essays یکی از منابع آموزش مهارت رایتینگ آزمون بین المللی آیلتس می باشد که به تقویت مهارت نگارش شما در تسک دوم رایتینگ آیلتس می پردازد. این منبع به شما کمک می کند تا بتوانید از بخش رایتینگ آزمون نمره بالاتری کسب کنید. موضوعاتی که برای تسک های این منبع استفاده شده اند همگی از موضوعات رایج و پرتکرار می باشند و این موجب می شود احتمال مواجه شدن شما با یکی از این موضوعات افزایش یابد.
در این کتاب بخش های مختلفی وجود دارد و هر بخش در خصوص یک موضوع متن های تسک دوم را به شما نشان می دهد. موضوعات اجتماعی، کودکان و تحصیلات آنها، جوانان و سالمندان، هنرمندان، ورزش، رسانه، اقتصاد دولت، صنعت گردشگری، بهداشت، جرایم، حیوانات، آلودگی هوا، تفاوت های نسل جدید و قدیم و برخی موضوعات عمومی دیگر از مواردی هستند که متن های تسک دوم را در خصوص آنها مطالعه خواهید کرد. صورت سوالات تسک ها به شکل پررنگ نوشته شده اند و در ادامه آنها شما متن تسک را مشاهده می کنید.
تعداد متن های تسک دوم موجود در کتاب Rayan’s Band 9 Essays برای هر موضوع بین چهار تا سیزده مورد متغیر می باشند و این تعداد زیاد تسک ها موجب می شود شما با بررسی همه تسک ها نهایت تسلط را بر روی نگارش تسک دوم آیلتس پیدا کنید.

 

 

دانلود رایگان کتاب Rayan’s Band 9 Essays (حجم: 1 مگابایت)

 

مطالب مرتبط:

پکیج آموزش آیلتس

دانلود کتاب Barron’s Writing for IELTS

دانلود رایگان کتاب های Complete IELTS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *