دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

دانلود کتاب Evolve 1

مجموعه کتاب 6 سطحی EVOLVE یکی از به روزترین و بهترین منابع آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان است که از سال 2018 توسط انتشارات کمبریج به چاپ رسیده است. کتاب های EVOLVE متناسب با تمام سطوح مهارت زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته طراحی شده است و آموزش هر چهار مهارت اصلی را به خوبی و به صورت کاملا جامع پوشش می دهد و یک دوره آموزشی کامل محسوب می گردد. علاوه بر این که به صورت تخصصی مهارت Speaking زبان آموزان را پرورش می دهد و رویکرد کتاب بر اساس نیاز زبان آموزان به مکالمه روان تر در موقعیت های مختلف اجتماعی شکل گرفته است.

مهم ترین ویژگی مجموعه کتاب ها که وجه تمایز آن با سایر منابع موجود به شمار می آید دانش آموز محور بودن آن است. به این معنا که، محتوای این مجموعه، بر پایه نیاز و اولویت های یادگیری زبان آموزان که از طریق تحقیقات میدانی وسیع به دست آمده گردآوری و تنظیم شده است.

لینک های دانلود کتاب Evolve 1

در زیر امکان دانلود کتاب EVOLVE 1 همراه با بررسی جامع محتوای آن برای شما فراهم گردیده است که می توانید به مجموعه کامل آن از جمله کتاب دانش آموز و فایل های صوتی مربوطه، کتاب کار و فایل های صوتی مربوطه، کتاب ویدئو و ویدئوهای مربوطه، کتاب مدرس و نرم افزار Presentation Plus دست پیدا کنید.

*توجه داشته باشید که نرم افزار Presentation Plus صرفا با کامپیوتر/لپ تاپ قابل اجرا می باشد. بعد از دانلود هر سه قسمت آنها را در یک پوشه قرار دهید و هر سه فایل که ادامه یکدیگر هستند را از حالت فشرده خارج کنید و اجرا نمایید.

 

 

دانلود کتاب دانش آموز Evolve 1 (حجم: 37 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز (حجم: 30 مگابایت)

دانلود کتاب کار – Workbook (حجم: 11 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب کار (حجم: 24 مگابایت)

دانلود کتاب منابع ویدئوها (حجم: 47 مگابایت)

دانلود ویدئوهای کتاب ویدئو (حجم: 197 مگابایت)

دانلود کتاب مدرس – Teacher’s Edition (حجم: 58 مگابایت)

دانلود نرم افزار Presentation Plus – قسمت اول (حجم: 299 مگابایت)

دانلود نرم افزار Presentation Plus – قسمت دوم (حجم: 299 مگابایت)

دانلود نرم افزار Presentation Plus – قسمت سوم (حجم: 10 مگابایت)

 

بررسی کتاب EVOLVE 1

اولین سطح از این مجموعه، کتاب ایوالو 1 است که برای زبان آموزان سطح مبتدی و به منظور شروع فرآیند یادگیری زبان انگلیسی طراحی و تدوین شده  و تمامی آموزش های مهارت های چهارگانه در سطح ابتدایی ارائه گردیده است. در این سطح از مجموعه کتاب EVOLVE، حروف الفبا، اعداد، واژگان متعددی در رابطه با موضوعات خانواده، مکالمات ارتباطی روزمره، مشاغل، غذاها و نوشیدنی ها، سفر، لباس، فصل ها، طبیعت و محیط زیست، شغل ها، صفات و… و هم چنین مباحث گرامری پایه از جمله: افعال To be، صفات ملکی، زمان حال ساده و حال استمراری و گذشته ساده و افعال منفی و… آموزش داده می شود.

کتاب ایوالو 1 همانند دیگر کتاب های این مجموعه شامل 12 فصل است که در هر فصل 5 درس به صورت گام به گام و به ترتیب آموزش گرامر، واژگان، ساختار های زبانی مخصوص مکالمات، ریدینگ، لیسنینگ و رایتینگ را پوشش می دهد و در درس پنج هر فصل اختصاصا به مهارت اسپیکینگ می پردازد.

رویکرد آموزش تعاملی در این کتاب ها باعث شده است در هر سطح با یادگیری واژگان، زبان آموز بتواند آن ها را در مکالمات و موقعیت های ارتباطی خود استفاده کند و مهارت صحبت کردن خود را ارتقاء بدهد. علاوه بر این که، موضوعات استفاده شده در این سری کتاب ها، کاملا از موضوعات روز اجتماع بهره گرفته و از جذابیت بالایی برای زبان آموزان برخوردار است. طراحی متنوع تمرینات نیز باعث همراهی مستمر زبان آموزان با فرآیند یادگیری و تثبیت زبان انگلیسی می شود. تمامی این موارد در یادگیری بهتر زبان آموزان به صورت کاملا عملکردی و با توجه دقیق و جزئی نگرانه به فرآیند آموزش که حاصل تلاش های مجموعه نویسندگان کتاب های EVOLVE است؛ نقش بسیار موثر و چشمگیری دارد.

با دانلود کتاب EVOLVE 1 به تمامی بخش های آن دسترسی پیدا کرده و می توانید فرآیند آموزش زبان انگلیسی را با رویکرد منحصر به فرد و کاملا تعاملی کتاب های ایوالو آغاز کنید.

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب ایوالو 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *