دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

دانلود رایگان کتاب Evolve 2 به همراه فایل صوتی

کتاب Evolve 2 دومین سطح از مجموعه 6 سطحی کتاب های ایوالو است که از یکی از بهترین منابع جامع در حوزه آموزش  زبان انگلیسی به شمار می آید. مجموعه کتاب ایوالو از سال 2018 توسط انتشارات کمبریج و به منظور آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان در تمامی سطوح مهارت های زبانی از سطح مبتدی تا پیشرفته منتشر شده و آموزش مهارت های ریدینگ، رایتینگ، لیسنینگ و اسپیکینگ و هم چنین مهارت های فرعی از جمله گرامر و واژگان زبان انگلیسی را پوشش می دهد. علاوه بر این که به صورت تخصصی مهارت صحبت کردن زبان آموزان را پرورش می دهد و رویکرد کتاب بر اساس نیاز زبان آموزان به مکالمه روان تر در موقعیت های مختلف اجتماعی شکل گرفته است.

 

 

لینک های دانلود کتاب Evolve 2

در این پست در خصوص کتاب Evolve 2 کتاب دانش آموز و فایل های صوتی مربوطه، کتاب کار و فایل های صوتی مربوط به آن، کتاب مدرس، کتاب ویدئو و ویدئوهای مربوطه برای دانلود رایگان قرار داده شده اند. این کتاب برای زبان آموزان سطح پیش متوسط که آشنایی نسبی با زبان انگلیسی دارند مناسب است.

*در نظر داشته باشید که نرم افزار Presentation Plus صرفا روی کامپیوتر/لپ تاپ قابل نصب است. برای نصب این نرم افزار ابتدا هر سه قسمت را دانلود کنید و سپس هر سه فایل دانلود شده را در یک پوشه یکسان قرار دهید و این فایل ها رو به ترتیب از قسمت 1 تا قسمت 3 از حالت فشرده خارج کنید.

 

دانلود کتاب دانش آموز Evolve 2 (حجم: 25 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز (حجم: 36 مگابایت)

دانلود کتاب کار – Workbook (حجم: 10 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب کار (حجم: 12 مگابایت)

دانلود کتاب منابع ویدئوها (حجم: 22 مگابایت)

دانلود ویدئوهای کتاب ویدئو (حجم: 355 مگابایت)

دانلود کتاب مدرس – Teacher’s Edition (حجم: 17 مگابایت)

دانلود نرم افزار Presentation Plus – قسمت اول (حجم: 250 مگابایت)

دانلود نرم افزار Presentation Plus – قسمت دوم (حجم: 250 مگابایت)

دانلود نرم افزار Presentation Plus – قسمت سوم (حجم: 158 مگابایت)

 

بررسی اجمالی کتاب Evolve 2

با توجه به این که موضوعات استفاده شده در سری کتاب های ایوالو، از موضوعات روز اجتماع بهره گرفته است، نیاز عموم افراد به مکالمه زبان انگلیسی را در سایر ارتباطات روزمره پوشش می دهد و این نکته در ایجاد جذابیت برای زبان آموزان نقش موثری دارد.

موضوعات به کار رفته در کتاب ایوالو 2، در ارتباط با کارها و فعالیت های روزمره در محیط هایی مثل خانه و مدرسه و محل کار و دانشگاه و هم چنین ابزار و وسایلی که به طور روزمره عموم افراد استفاده زیادی از آن دارند مثل وسایل حمل و نقل و یا وسایل کار و مطالعه و تجهیزات ورزشی و وسایل ارتباط الکترونیک می باشد.

همچنین موضوعات پرکاربرد مثل خرید کردن، تجارت و واژگان مربوط به پول و ارز و کارت های بانکی و غیره که افراد به صورت روزمره با آن سر و کار دارند، و یا موضوعات مربوط به سلامتی و پزشکی و بیماری ها و همچنین موضوع آب و هوا و اصطلاحات مربوط به آن و موضوعات پرکاربرد دیگر از قبیل مناظر طبیعی، اماکن دیدنی شهری و… در کتاب ایوالو 2 مطرح شده اند.

مباحث گرامری مطرح شده در این کتاب، شامل زمان های حال ساده و استمراری و حال کامل و هم چنین گذشته ساده، ضمایر ملکی، ضمایر مفعولی، ضمایر نسبی، صفات تفضیلی و عالی می باشد. علاوه بر این که آموزش یک سری عبارات و اصطلاحات در گرامر زبان انگلیسی در این سطح آغاز می شود.

با دانلود کتاب Evolve 2 می توانید به تمامی بخش های آن دسترسی پیدا کنید و با فرآیند آموزش زبان انگلیسی با رویکرد کاملا تعاملی و دانش آموز محور کتاب های ایوالو همراه شوید.

در پایان لازم است بر روی نکته ای بسیار مهم در تهیه و تنظیم کتاب های Evolve تاکید کنیم؛ نویسندگان و گردآورندگان این مجموعه امکان دسترسی به نمونه های ویدیویی از زبان آموزان واقعی که در حوزه های تخصصی مختلف فعالیت می کنند در سراسر دنیا را فراهم کرده اند تا زبان آموزان بتوانند با اعتماد به نفس بیشتری به یادگیری زبان پرداخته و هم چنین در مورد موضوعات مختلف، ایده های جدید پیدا کنند.

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Evolve 1

دانلود رایگان کتاب Evolve 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *