یکشنبه , 21 آوریل 2024
دوره گرامر

دانلود کتاب Speakout Intermediate + فایل صوتی

در پست حاضر کتاب Speakout Intermediate برای دانلود رایگان در سایت قرار داده شده است. این چهارمین سطح از این مجموعه 6 سطحی است که توسط انتشارات پیرسون برای آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان بزرگسال به چاپ رسیده شده است. این کتاب که براساس انگلیسی بریتیش می باشد برای زبان آموزانی مناسب است که سطح کنونی زبان آنها متوسط رو به پایین است و هدف آنها رسیدن به سطح متوسط می باشد.

کتاب Speakout Intermediate شامل 12 درس می شود و هر درس نیز از 4 بخش تشکیل می شود. البته یک بخش پنجمی هم در پایان هر درس با عنوان Lookback وجود دارد که در قالب تمریناتی سعی دارد مطالب درس مربوطه را برای زبان آموزان یادآوری و مرور نماید. در این کتاب زبان آموزان با هر چهار مهارت اصلی (Listening, Speaking, Reading, Writing) سروکار دارند. همچنین مباحث مرتبط با گرامر یا همان دستور زبان، واژگان و تلفظ نیز به مخاطبان این کتاب آموز داده می شود. بنابراین تمام مهارت های که یک زبان آموز برای یادگیری زبان انگلیسی عمومی باید یاد بگیرد در این کتاب و دیگر کتاب های این مجموعه آموزش داده می شود. برای سطح Intermediate از مجموعه Speakout کتاب دانش آموز (Student’s Book)، فایل های صوتی کتاب دانش آموز، کتاب کار یا همان ورک بوک، کتاب مدرس و ویدئوهای کتاب برای دانلود رایگان ارائه شده اند. در زیر می توانید به این لینک های دانلود دسترسی پیدا کنید و از آنها استفاده نمایید.

 

دانلود کتاب Speakout Intermediate

 

دانلود کتاب Speakout Intermediate (حجم: 42 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب (حجم: 110 مگابایت)

دانلود کتاب کار – Workbook  (حجم: 69 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب کار (حجم: 49 مگابایت)

دانلود ویدئوهای BBC Interviews  (حجم: 112 مگابایت)

دانلود ویدئوهای BBC Video Clips  (حجم: 110 مگابایت)

دانلود کتاب مدرس – Teacher’s Book (حجم: 147 مگابایت)

دانلود نرم افزار Active Teach  (حجم: 1800 مگابایت)

 

 

در صورتی که بدنبال مجموعه ای عالی برای یادگیری لهجه انگلیسی امریکن هستند پیشنهاد می کنیم از مجموعه کتاب American English File استفاده نمایید که در قالب 6 سطح منتشر شده است. این مجموعه هم در وب سایت موجود می باشد که می توانید به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Tune In 2

دانلود رایگان کتاب Speakout pre intermediate

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *