دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

آموزش کتاب Top Notch 1A به صورت ویدئویی

در پستی که مشاهده می کنید آموزش کتاب Top Notch 1A به صورت ویدئویی قرار داده شده است که جزئیات و نمونه تدریس در همین صفحه ارائه شده اند. مجموعه Top Notch (به فارسی: تاپ ناچ) یکی از مجموعه های خوبی است که تاکنون توسط انتشارات لانگمن برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی نگارش شده است و بسیاری از افراد نیز از آن استفاده می کنند. این مجموعه دارای 1 سطح Fundamentals (برای زبان آموزان مبتدی) و 3 سطح اصلی است (مجموعا 4 سطح). البته هر کدام از هر یک از این چهار سطح نیز به دو قسمت A و B تقسیم می شود. مثلا سطح Top Notch 1 به دو قسمت Top Notch 1A و Top Notch 1B تقسیم می شود.

مجموعه Top Notch به تمامی چهار مهارت اصلی Listening (شنیداری)، Speaking (گفتاری)، Reading (درک مطلب) و Writing (نوشتاری) می پردازد. در این مجموعه  بخش هایی نیز به مهارت های گرامر و واژگان اختصاص داده شده اند. در هر سطح از مجموعه تاپ ناچ تمریناتی نیز موجود می باشند که زبان آموز می تواند بعد از مطالعه هر بخش، برای اینکه میزان درک خود از آن بخش را محک بزند آن تمرینات را انجام دهد. کتابی نیز تحت عنوان Workbook (کتاب کار) وجود دارد که فقط شامل تمرین می باشد و تمرینات متعددی برای هر یونیت در آن ارائه شده است. همچنین در خود کتاب دانش آموز (یا همان کتاب Student’s Book) بخش هایی نیز به تمرین اختصاص داده شده اند.

 

آموزش کتاب Top Notch 1A

 

ویرایش سوم کتاب Ton Notch 1A دارای 5 یونیت است و هر یونیت نیز دارای 4 درس (یا Lesson) می باشد. در ابتدای هر یونیت قسمتی وجود دارد تحت عنوان Preview که به نوعی یک مقدمه برای هر یونیت به حساب می آید. همچنین در انتهای هر یونیت که پس از درس چهارم می باشد قسمتی تحت عنوان Review وجود دارد که مروری است بر آنچه که در 4 درس آن یونیت به آن پرداخته می شود. هر درس از این کتاب دارای دو صفحه می باشد که شامل مباحث مرتبط به هر یک از چهار مهارت اصلی و یا دو مهارت گرامر و واژگان است.

جزئیات دوره آموزش کتاب Top Notch 1A

در آموزش های ویدئویی که برای ویرایش سوم کتاب Top Notch 1A ارائه شده اند تلاش شده است تا مباحث هر یونیت با جزئیات کامل و کیفیت بالای آموزشی ارائه شود. قبلا آموزش ویدئویی سطح Fundamentals این مجموعه در سایت قرار داده شده بود که می توانید از طریق این لینک جزئیات مربوط به سطح Top Notch Fundamentals را نیز مشاهده فرمایید. این دوره  می تواند برای زبان آموزانی که سطح زبان آنها متوسط رو به پایین می باشد و مباحث سطح Fundamentals را نیز یاد گرفته اند، منبع مناسبی برای یادگیری زبان انگلیسی باشد. یکی از مزایای این دوره این است که زبان آموزان در صورت مواجه شدن با هر سوالی در خصوص مطالب آموزش داده شده، می توانند از طریق تلگرام سوالات خود را با مدرس این دوره در میان بگذارند. پیشنهاد می شود پس از تماشای آموزش مربوط به هر درس، تمرین های مرتبط به آن درس در کتاب کار (Workbook) را انجام دهید.

 

ویدئوی قسمت preview از یونیت 1 را می تونید به صورت آنلاین در زیر مشاهده نمایید:

 

جزئیات کلی این دوره آموزش کتاب Top Notch 1A در زیر ارائه شده است و در انتهای جزئیات می توانید برای تهیه این دوره اقدام نمایید. جهت شرکت در این دوره بر روی دکمه “شرکت در این دوره” کلیک کنید. پس از پرداخت هزینه، در انتهای صفحه “Purchase Confirmation” لینک های دانلود ویدئوهای دوره برای دانلود ارائه شده اند. همچنین لینک های دانلود از طریق ایمیل نیز ارسال خواهند شد.

 

جزئیات مربوط به آموزش ویدئویی کتاب Top Notch 1A (یونیت های 1 تا 5)
تعداد جلسات: 35 (شامل یونیت های 1 تا 5)
مدت زمان هر جلسه: حدود 38 دقیقه
مدرس دوره: امیر عصاری
سطح: متوسط رو به پایین
نوع فایل دریافتی: mp4
شهریه دوره: 60000 تومان
پرداخت هزینه به صورت آنلاین:

 

برای خریداری یکجای ویدئوهای این دوره می تونید در بالا اقدام نمایید.

اما برای خریداری یونیت ها به صورت جداگانه می توانید در زیر اقدام نمایید.

ویدئوهای این کتاب بر حسب شماره یونیت در جدول زیر قرار داده شده اند. ویدئوهای مربوط به یونیت اول را می توانید به عنوان نمونه از سایت دانلود نمایید.

*هر گونه کپی و یا استفاده تجاری از ویدئوهای دوره از لحاظ شرعی و قانونی غیرمجاز می باشد.

 

لینک های دانلود محتوای دروس شماره یونیت (Unit)

دانلود رایگان ویدئوی قسمت Preview

دانلود رایگان ویدئوی درس 1

دانلود رایگان ویدئوی درس 2

دانلود رایگان ویدئوی درس 3

دانلود رایگان ویدئوی درس 4

دانلود رایگان ویدئوی قسمت Grammar Booster

دانلود رایگان ویدئوی قسمت Review

دانلود رایگان کلیه ویدئوهای یونیت 1 به صورت یکجا

Preview

Unit 1 – Lesson 1

Unit 1 – Lesson 2

Unit 1 – Lesson 3

Unit 1 – Lesson 4

Grammar Booster

Review

1
Preview

Unit 1 – Lesson 1

Unit 1 – Lesson 2

Unit 1 – Lesson 3

Unit 1 – Lesson 4

Grammar Booster

Review

2
Preview

Unit 1 – Lesson 1

Unit 1 – Lesson 2

Unit 1 – Lesson 3

Unit 1 – Lesson 4

Grammar Booster

Review

3
Preview

Unit 1 – Lesson 1

Unit 1 – Lesson 2

Unit 1 – Lesson 3

Unit 1 – Lesson 4

Grammar Booster

Review

4
Preview

Unit 1 – Lesson 1

Unit 1 – Lesson 2

Unit 1 – Lesson 3

Unit 1 – Lesson 4

Grammar Booster

Review

5
دانلود فایل PDF کتاب اصلی و کتاب کار

دانلود فایل های صوتی کتاب کار

Student’s Book + Workbook

Mp3 Files

 

 

مطالب مرتبط:

آموزش Top Notch Fundamentals A

آموزش کتاب Top Notch Fundamentals B

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *