دوره گرامر

دوره آموزش کتاب Top Notch Fundamentals B

در اینجا آموزش کتاب Top Notch Fundamentals B برای آن دسته از زبان آموزانی که با این کتاب در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند ارائه شده است. مجموعه Top Notch (به فارسی: تاپ ناچ) یکی از بهترین مجموعه هایی است که تاکنون برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی منتشر شده است و بسیاری از آموزشگاه ها و موسسات آموزش زبان در ایران نیز از آن استفاده می کنند. این مجموعه  در مجموع دارای 4 سطح می باشد – یک سطح Fundamentals (برای زبان آموزان مبتدی) و 3 سطح اصلی. در بسیاری از موسسان آموزش زبان هر کدام از هر یک از این چهار سطح به دو قسمت A و B تقسیم می شود. مثلا سطح Fundamentals به دو قسمت Fundamentals A و Fundamentals B تقسیم می شود.

سطح Fundamentals از مجموعه تاپ ناچ دارای 14 یونیت (Unit) است و سه سطح دیگر هر کدام دارای 10 یونیت می باشند. مجموعه Top Notch به مهارت های چهارگانه اصلی Listening (شنیداری)، Speaking (گفتاری)، Reading (درک مطلب) و Writing (نوشتاری) می پردازد. مجموعه تاپ ناچ همچنین بخش هایی را به  دو قسمت گرامر و واژگان اختصاص داده است. برای هر سطح از این مجموعه تمریناتی نیز ارائه شده اند که زبان آموزان بتوانند با توجه به مباحثی که فرا گرفته اند خود را محک بزنند. برای هر سطح کتابی تحت عنوان Workbook (یا همان کتاب کار) وجود دارد که فقط شامل تمرین می باشد و منبعی بسیار عالی برای تمرین محسوب می شود. همچنین در خود کتاب دانش آموز (یا همان کتاب Student’s Book) بخش هایی نیز برای تمرین وجود دارند.

 

آموزش کتاب Top Notch Fundamentals B

 

دوره آموزش کتاب Top Notch Fundamentals B

ویرایش سوم کتاب Top Notch Fundamentals B دارای 7 یونیت و هر یونیت نیز دارای 3 درس (یا Lesson) می باشد، یک قسمت تحت عنوان Extension نیز در انتهای هر یونیت وجود دارد. هر درس از این کتاب دارای دو صفحه می باشد که شامل مباحث مرتبط به هر یک از چهار مهارت اصلی و یا دو مهارت فرعی است. دوره آموزش سطح قبلی – یعنی Top Notch Fundamentals A – قبلا توسط زبان امید تهیه شده است که می توانید برای مشاهده این دوره به این آدرس مراجعه نمایید.

در این دوره که برای ویرایش سوم کتاب ارائه شده است سعی شده است مباحث هر یونیت با جزئیات کامل و کیفیت بالای آموزشی برای مخاطبان ارائه شوند. این دوره می تواند برای زبان آموزانی که می خواهند از ابتدا شروع به یادگیری زبان انگلیسی نمایند، منبع بسیار خوب و مناسبی باشد. یکی از مزایای این دوره این است که زبان آموزان در صورت مواجه شدن با هر سوالی در خصوص مباحث آموزش داده شده، می توانند از طریق تلگرام سوالات خود را با مدرس این دوره در میان بگذارند. پیشنهاد می شود پس از تماشای آموزش مربوط به هر درس، تمرین های مرتبط به آن درس در کتاب کار (Workbook) را انجام دهید.

 

ویدئوی درس شماره 1 از یونیت 1 را می تونید به صورت آنلاین در زیر مشاهده نمایید:

 

 

جزئیات کلی دوره کتاب Top Notch Fundamentals A در زیر ارائه شده است و در انتهای جزئیات می توانید برای تهیه این دوره اقدام نمایید. جهت شرکت در این دوره بر روی دکمه “شرکت در این دوره” کلیک کنید. پس از پرداخت هزینه، در انتهای صفحه “Purchase Confirmation” فایلی برای دانلود ارائه شده است. در این فایل یک نام کاربری و یک پسورد وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید ویدئوها را دانلود نمایید. این فایل از طریق آدرس ایمیلی که در هنگام خرید ثبت می کنید نیز ارسال خواهد شد.

 

جزئیات مربوط به دوره Top Notch Fundamentals B (یونیت های 8 تا 14)
تعداد جلسات: 28 (شامل یونیت های 8 تا 14)
مدت زمان هر جلسه: حدود 40 دقیقه
مدرس دوره: یوسف کوه پیما، کارشناس ارشد آموزش زبان
سطح: مبتدی
نوع فایل دریافتی: mp4
شهریه دوره: 40000 تومان
نحوه پرداخت هزینه: آنلاین

 

ویدئوهای دوره آموزش کتاب Top Notch Fundamentals B بر حسب شماره یونیت در جدول زیر قرار داده شده اند. ویدئوهای مربوط به یونیت اول و یونیت دوم را می توانید به عنوان نمونه از سایت دانلود نمایید. فایل PDF کتاب دانش آموز و کتاب کار به همراه فایل های صوتی کتاب دانش آموز نیز برای دانلود در انتهای لینک های دانلود قرار داده شده اند.

*هر گونه کپی و یا استفاده تجاری از ویدئوهای دوره از لحاظ شرعی و قانونی غیرمجاز می باشد و پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

 

لینک های دانلود محتوای دروس شماره یونیت (Unit)

دانلود رایگان ویدئوی درس 1 (رایگان)

دانلود رایگان ویدئوی درس 2 (رایگان)

دانلود رایگان ویدئوی درس 3 (رایگان)

دانلود رایگان ویدئوی قسمت Extension (رایگان)

دانلود کلیه ویدئوهای یونیت 8 به صورت یکجا (رایگان)

Unit 8 – Lesson 1

Unit 8 – Lesson 2

Unit 8 – Lesson 3

Extension

8
دانلود ویدئوی درس 1 (رایگان)

دانلود ویدئوی درس 2 (رایگان)

دانلود ویدئوی درس 3 (رایگان)

دانلود ویدئوی قسمت Extension (رایگان)

دانلود کلیه ویدئوهای یونیت 9 به صورت یکجا (رایگان)

Unit 9 – Lesson 1

Unit 9 – Lesson 2

Unit 9 – Lesson 3

Extension

9
Unit 10 – Lesson 1

Unit 10 – Lesson 2

Unit 10 – Lesson 3

Extension

10
Unit 11 – Lesson 1

Unit 11 – Lesson 2

Unit 11 – Lesson 3

Extension

11
Unit 12 – Lesson 1

Unit 12 – Lesson 2

Unit 12 – Lesson 3

Extension

12
Unit 13 – Lesson 1

Unit 13 – Lesson 2

Unit 13 – Lesson 3

Extension

13
Unit 14 – Lesson 1

Unit 14 – Lesson 2

Unit 14 – Lesson 3

Extension

14
همه یونیت ها باهم
دانلود فایل PDF کتاب دانش آموز و کتاب کار

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز

Student’s Book + Workbook

Mp3 Files

 

در صورتی که فکر می کنید مباحث این دوره برای شما بیش از حد مشکل است پیشنهاد می کنیم که دوره آموزش کتاب Top Notch Fundamentals A را تماشا کنید چرا که اگر درس های کتاب سطح A را به درستی متوجه نشده باشید یادگیری درس های کتاب سطح B برای شما دشوار می شود.

 

مطالب مرتبط:

آموزش کتاب Top Notch 1A

آموزش Top Notch Fundamentals A

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *