دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

دانلود رایگان کتاب Viewpoint 2 + فایل های صوتی

در این پست کتاب Viewpoint 2 (به فارسی ویوپوینت 2) برای دانلود به صورت رایگان ارائه شده است. همانطور که می دانید این کتاب دومین و آخرین سطح از مجموعه دو سطحی Viewpoint است برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی آمریکایی به  بزرگسالان انتشار پیدا کرده است. پیشنهاد می شود افرادی از این کتاب استفاده نمایند که در حال حاضر سطح دانش زبانی آنها متوسط رو به بالا باشد و بخواهند سطح زبان خود را تا سطح پیشرفته بهبود بخشند.

کتاب Viewpoint 2 شامل 12 درس است و هر درس در زمینه موضوع خاصی است به نحوی که محتوای ارائه شده برای هر درس نیز در ارتباط با موضوع درس مربوطه است. کتاب های Viewpoint یکی از کامل ترین مجموعه هایی است که برای آموزش زبان انگلیسی ارائه شده است، چرا که این دو کتاب هم به مهارت های 4 گانه شنیداری، گفتاری، درک مطلب و نوشتاری می پردازد و هم به مهارت های فرعی واژگان و گرامر می پردازد. کتاب Viewpoint 2 آخرین کتاب از مجموعه 6 سطحی است که انتشارات کمبریج برای آموزش زبان انگلیسی به چاپ رسانده است، انتظار می رود زبان آموزانی که از ابتدای این مجموعه – یعنی کتاب های Touchstone – شروع به یادگیری زبان انگلیسی کردند و سرانجام موفق به اتمام کتاب Viewpoint 2 می شوند به سطح بسیار بالایی از دانش زبان انگلیسی دست پیدا کرده باشند.

در پست حاضر کتاب دانش آموز Viewpoint 2 به همراه فایل های صوتی، فایل های صوتی کتاب کار و پاسخنامه کتاب کار به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده اند.

 

 

دانلود فایل PDF کتاب دانش آموز Viewpoint 2 (حجم: 40 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز – قسمت اول (حجم: 127 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز – قسمت دوم (حجم: 126 مگابایت)

دانلود فایل PDF کتاب کار Viewpoint 2 – موجود نیست

دانلود فایل های صوتی کتاب کار (حجم: 102 مگابایت)

دانلود فایل PDF پاسخنامه کتاب کار (حجم: 5 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Viewpoint 1

دانلود کتاب speak out intermediate

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *