پنج‌شنبه , 30 مارس 2023

دانلود رایگان کتاب Viewpoint 1 + فایل های صوتی

در پستی که مشاهده می کنید کتاب Viewpoint 1 برای دانلود رایگان قرار داده شده است. این کتاب اولین سطح از مجموعه دو سطحی Viewpoint (به فارسی ویوپوینت) است که توسط انتشارات کمبریج برای آموزش زبان انگلیسی آمریکایی به زبان آموزان بزرگسال به چاپ رسیده است. این کتاب برای افرادی مناسب است که سطح زبان آنها متوسط است و می خواهند سطح زبان خود را تا سطح متوسط رو به بالا ارتقا بخشند. در واقع کتاب Viewpoint 1 اولین کتابی است که پس از اتمام کتاب های Touchstone زبان آموزان می توانند برای بهبود هر چه بیشتر سطح زبان خود استفاده کنند.

کتاب Viewpoint 1 از 12 درس موضوعی تشکیل می شود که طبیعتا هر درس در خصوص موضوع خاصی است و محتوای هر درس هم مرتبط با موضوع آن درس است. هر درس به هر چهار مهارت شنیداری، گفتاری، نوشتاری و درک مطلب (Reading) می پردازد. علاوه بر این در کتاب به دو مهارت فرعی واژگان و دستور زبان یا همان گرامر نیز پرداخته می شود. از این رو کتاب های Viewpoint یکی از جامع ترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی می باشند. در کتاب اصلی Viewpoint 1 بعد از اینکی مبحثی ارائه می شود تمریناتی نیز آورده شده است که زبان آموز بتواند بعد از کار کردن روی مباحث تمرینات مربوطه را نیز انجام دهد. البته زبان آموز می تواند برای انجام تمرینات بیشتر به کتاب کار مراجعه کند.

در این پست برای کتاب Viewpoint 1 کتاب دانش آموز (Student’s Book)، فایل های صوتی کتاب دانش آموز، کتاب کار (Workbook)، فایل های صوتی کتاب کار، کتاب مدرس (Teacher’s Edition) و کتاب تمرین برای ویدئوهای کتاب برای دانلود رایگان قرار داده شده اند.

 

 

دانلود فایل PDF کتاب دانش آموز Viewpoint 1 (حجم: 90 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز – قسمت اول (حجم: 111 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز – قسمت دوم (حجم: 124 مگابایت)

دانلود فایل PDF کتاب کار Viewpoint 1 (حجم: 19 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب کار (حجم: 94 مگابایت)

دانلود فایل PDF کتاب مدرس Viewpoint 1 (حجم: 27 مگابایت)

دانلود کتاب تمرین ویدئوهای این سطح (حجم: 7 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود رایگان کتاب Viewpoint 2 – ویوپوینت 2

دانلود رایگان کتاب های 4 3 2 1 Touchstone

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *