پنج‌شنبه , 29 فوریه 2024
دوره گرامر

دانلود رایگان کتاب Super Minds 3 + فایل های صوتی و جواب

در پستی که مشاهده می کنید کتاب Super Minds 3 (سوپر مایندز 3) برای دانلود رایگان قرار داده شده است. کتاب Super Minds 3 همانطور که می دانید چهارمین سطح از مجموعه 7 سطحی Super Minds است که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده می شود. سطح قبلی Super Minds 2 است که در این پست قابل دانلود می باشد. در مجموعه سوپر مایندز از لهجه انگلیسی بریتیش استفاده شده است. برای دانلود کتاب Super Minds 3 می توانید به لینک های موجود در انتهای این صفحه مراجعه نمایید.

کتاب Super Minds 3 مثل دیگر کتاب های مجموعه شامل 9 درس می شود، قبل از درس 1 کتاب نیز درسی که مقدماتی است با نام Meet the Explorers نیز ارائه شده است. از آنجایی که مخاطبان این کتاب کودکان هستند هم تصاویر رنگی و کودکانه زیادی در کتاب وجود دارد و هم آوازهای کودکانه زیادی در بین فایل های صوتی این کتاب ارائه شده است. در کتاب روی هر 4 مهارت اصلی کودکان زبان آموز کار می شود (یعنی مهارت های Listening, Speaking, Reading, Writing). همچنین در هر درس قسمت های نیز به دو مهارت واژگان و گرامر اختصاص پیدا کرده است. برای کتاب سوپر مایندز 3 می توانید کتاب دانش آموز، فایل های صوتی کتاب دانش آموز، کتاب کار یا همان ورک بوک، کتاب مدرس و جواب کتاب های کار و دانش آموز ارائه شده است که به صورت رایگان در زیر قابل دانلود می باشند.

دانلود رایگان کتاب super minds 3

 

لینک های دانلود کتاب Super Minds 3

در زیر می توانید لینک های دانلود رایگان برای کتاب Super Minds 3 را مشاهده نمایید که همگی پشت سر هم و به صورت مشخص برای هر کتاب و فایل های صوتی قرار داده شده اند. در نظر داشته باشید که برای باز کردن فایل های صوتی نیاز است که روی گوشی یا کامپیوتر شما نرم افزاری که قابلیت باز کردن فایل های zip را دارا باشد را از قبل نصب کرده باشید.

.

دانلود کتاب Super minds 3 (حجم: 60 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی – سی دی 1 (حجم: 57 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی – سی دی 2 (حجم: 55 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی – سی دی 3 (حجم: 62 مگابایت)

دانلود کتاب معلم – Teacher’s Book (حجم: 74 مگابایت)

دانلود کتاب کار – Workbook (حجم: 38 مگابایت)

دانلود جواب تمرینات کتاب کار (حجم: 36 مگابایت)

دانلود جواب تمرینات کتاب دانش آموز (حجم: 20 مگابایت)

 

در این پست تمام کتاب ها و فایل های صوتی کتاب سوپر مایندز 3 که در دسترس بودند به صورت رایگان برای دانلود قرار داده شدند.

 

نحوه استفاده خودخوان از کتاب Super Minds 3

از آنجایی که مخاطبان کتاب Super Minds 3 کودکان و نوجوانان هستند پیشنهاد می شود در صورت امکان در قالب کلاس های زبان یادگیری زبان انگلیسی را با این کتاب ادامه دهید، و یا از یک معلم خصوصی بهره ببرید. در غیراینصورت اگر شخصی در خانواده شما می باشد که دانش زبان انگلیسی وی در سطح قابل قبولی است زبان آموز می تواند با کمک او کار روی کتاب Super Minds 3 را انجام دهد.

در خصوص نحوه استفاده از کتاب سوپر مایندز 3 بعد از اینکه هر بخش آموزشی را به اتمام می رسانید حتما سعی کنید هم تمریناتی که در خود کتاب اصلی مربوط به آن بخش هستند را انجام دهید و هم تمریناتی که در کتاب کار یا همان Workbook هستند را انجام دهید تا بدانید میزان یادگیری شما از مبحث موردنظر چقدر بوده است. اگر قسمتی در کتاب بوده باشد که بعد از انجام تمرینات متوجه شوید به خوبی آن را یاد نگرفتید حتما از معلم خود درخواست کنید که آن قسمت را بیشتر برای شما توضیح دهد.

 

.

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Super Minds 2

دانلود کتاب Super Minds 4

دانلود کتاب Grammar Friends

دانلود کتاب family and Friends

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *