دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

دانلود کتاب Academic Writing Course

کتاب Academic Writing Course برای ارتقای مهارت های نوشتاری (مهارت Writing ) زبان آموزانی به چاپ رسیده است که می خواهند به زبان انگلیسی مقاله بنویسند یا پژوهش های دانشگاهی انجام دهند. این کتاب برای زبان آموزانی مناسب است که زبان آن ها در سطح Cambridge First Certificate و بالاتر است.

کتاب Academic Writing Course شامل 19 درس است که به تفصیل توضیح می دهد که مطالب دانشگاهی چگونه نگارش می شوند. موضوعاتی نظیر ساختار و انسجام متن، توصیف و طبقه بندی، روایت، مقدمه و نتیجه گیری، تفسیر داده، استفاده از زبان محتاطانه، خلاصه کردن و نمونه خوانی و غیره در کتاب حاضر گنجانده شده اند. بهترین روش استفاده از کتاب این است که درس ها به ترتیب از ابتدا تدریس شوند تا زبان آموزان بتوانند با پرورش مهارت های مورد نیاز بهترین نتیجه را از کتاب بگیرند.

در این جا خوب است به چند ویژگی اصلی کتاب هم اشاره ای کنیم:

  • تمرین های کتاب به نوعی طراحی شده اند که از لحاظ ساختار مشابه تمرین های آزمون IELTS هستند، بنابراین این تمرین ها برای زبان آموزانی که قصد دارند در آزمون IELTS شرکت کنند بسیار مفید و مناسب هستند.
  • پاسخ های تشریحی که برای بسیاری از تمرین ها در قسمت پاسخ نامه آورده شده این امکان را برای زبان آموز فراهم می کند تا در صورت لزوم بتواند از کتاب به عنوان منبع خودخوان استفاده کند.
  • تکنیک بحث کردن به روش هرمی (Pyramid Discussion) که در تمامی دروس استفاده شده به زبان آموز کمک می کند تا اعتماد به نفس لازم برای بیان نظرات و ایده ها را در خود ایجاد کند. مقدمه ی خوب نوشتن و بیان واضح افکار این است که فرد اعتماد به نفس کافی داشته باشد.
  • پنج ضمیمه در انتهای کتاب گنجانده شده که مرجع مفیدی برای زبان آموز و معلم است. در این قسمت از کتاب نکاتی راجع به دشواری های زبان و انواع غلط های رایج در نوشتن و دلایل بروز آن ها مطرح شده اند.

کتاب Academic Writing Course توسط انتشارات لانگمن به چاپ رسیده است. شما می توانید ویرایش سوم این کتاب را به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

 

دانلود کتاب Academic Writing Course (حجم: 14 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Writing for the Real World

دانلود کتاب The Practical Writer with Readings

دانلود کتاب Longman Academic Writing Series 1

دانلود کتاب Academic Writing for Graduate Students

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *