پنج‌شنبه , 8 دسامبر 2022

دانلود کتاب Academic Writing for Graduate Students

کتاب Academic Writing for Graduate Students یکی از کتاب های آموزش مهارت رایتینگ انگلیسی می باشد که برای دانشجویان فارغ التحصیل و تقویت و حفظ مهارت نگارش آکادمیک آنها تهیه و منتشر شده است. مخاطب اصلی این کتاب افرادی هستند که زبان انگلیسی زبان اول یا مادری آنها نیست. این منبع حاصل تحقیقات، پژوهش ها و تجربه تدریس نویسنده است و سعی شده تا همه نکات مربوط به نگارش دانشگاهی به شما آموزش داده شود. در این کتاب تسک ها، فعالیت ها و بحث های متنوعی قرار دارد که با استفاده از آنها شما به نویسندگان حرفه ای تبدیل می شوید و نوشتن متن های آکادمیک شما تقویت خواهند شد. طراحی کتاب به نوعی است که می توانید در مدت زمان نسبتا کوتاهی بر مباحث آن تسلط پیدا کنید. شما با مقدمات مربوط به نگارش آشنا می شوید و در پایان یک متن آکادمیک را می نویسید.
در این کتاب هشت فصل وجود دارد که هر یک به موضوعی خاص در رابطه با نگارش آکادمیک می پردازد. بررسی مخاطب، مشخص کردن هدف و راهکار های رسیدن به آن، سبک و ساختار متن، نوشتن متن های کلی یا جزئی، انواع متن آکادمیک، تحلیل داده ها، نوشتن نقد، نحوه نگارش متن تحقیق و بخش های مختلف آن از مباحثی هستند که در این کتاب بر روی آنها متمرکز خواهید شد.
کتاب Academic Writing for Graduate Students دارای سه بخش ضمیمه شده می باشد. بخش اول مربوط به واژگان رایجی است که در متن های آکادمیک به کار می روند. بخش دوم به آموزش برخی عبارات انگلیسی و لاتین نگارش آکادمیک می پردازد. در بخش سوم به یادگیری نکاتی مهم در خصوص ایمیل خواهید پرداخت. منابع منتخب که این کتاب از آنها تهیه شده است نیز به شما معرفی شده اند و همچنین، در بخش Index شما فهرستی از مطالب آموزش داده شده در کتاب را بر اساس حروف الفبا و به صورت کلید واژه ای به نمایش در آمده است.

کتاب Academic Writing for Graduate Students را می توانید به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

 

 

دانلود کتاب Academic Writing for Graduate Students (حجم: 2 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Writing Academic English

دانلود رایگان کتاب Academic Writing Course

دانلود کتاب Writing Better English for ESL Learners

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *