سه‌شنبه , 16 آگوست 2022

دانلود کتاب Spelling Secrets

کتاب Spelling Secrets یکی از کتاب های آموزش مهارت املای واژگان زبان انگلیسی می باشد که توسط کارن کلاهر به نگارش درآمده و با کمک انتشارات اسکالاستیک منتشر شده است. در این کتاب شما راهکار ها و ترفند های فوق العاده ای را می آموزید که به همراه فعالیت های جالب و جذاب، مینی بوک ها و بازی های مختلف به شما کمک می کنند صد ها کلمه سخت را یاد بگیرید و به درستی بنویسید. املای صحیح کلمات بسیار مهم است و شما باید در هر نگارشی به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید. عدم نوشتن صحیح کلمات موجب می شود در برخی موقعیت ها مانند آزمون بین المللی نمره ای را در بخش رایتینگ کسب نکنید. بسیاری از کلمات نیز از زبان های دیگر وارد زبان انگلیسی شده اند و همین موضوع موجب شده است زبان آموزان با املا ها و الگو های املایی مختلفی مواجه شوند. در این کتاب سعی شده همه نکات املایی مربوط به کلمات مرکب، واژگان هم آوا یا هم نگار (کلماتی که تلفظ یا املای مشابه اما معانی متفاوت دارند) و سایر نکات کلیدی به شما آموزش داده شود.
در این کتاب شش فصل وجود دارد که هر یک بر روی بخش مشخصی از املای واژگان متمرکز می باشند. پس از معرفی کتاب و بررسی برخی از پوستر های کوچک املایی، شما به سراغ فصل اول می روید. در این فصل شما بر روی املاهای مختلف برخی از حروف و صدا ها می پردازید. فصل دوم در خصوص کلمات هم آواست و فصل سوم به بررسی کلمات مرکب و نیز املای مخفف ها می پردازد. فصل چهارم اسم های جمع و شکل گذشته فعل های خاصی را مورد بررسی قرار می دهد. فصل پنجم بر روی افعال بی قاعده متمرکز است و در فصل ششم بعضی از کمک های لازم و راهکار های کلیدی برای تقویت املا به شما ارائه می شود.
در پایان کتاب Spelling Secrets شما یک بخش پاسخنامه دارید که در آن جواب همه تمرین های موجود در کتاب به نمایش در آمده است. همچنین در بخشی مجزا بعضی از منابع جانبی برای مطالعه بیشتر شما معرفی شده اند. فایل PDF کتاب Spelling Secrets را می توانید به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

 

 

دانلود فایل PDF کتاب Spelling Secrets (حجم: 7 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Writing Academic English

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.