دوره گرامر

دانلود کتاب Writing Academic English

کتاب Writing Academic English برای تقویت مهارت نوشتاری زبان آموزان به چاپ رسیده است. این کتاب با روشی ساده و گام به گام و با تمرین های متنوع مربوط مهارت نوشتاری به مخاطبان خود آموزش می دهد، که برای زبان آموزان سطح متوسط تا پیشرفته مناسب می باشد.

کتاب حاضر دارای سه بخش و 15 درس می باشد. بخش اول کتاب حاوی سه درس است و پاراگراف نویسی را آموزش می دهد. در این بخش ساختار پاراگراف، انسجام و یکدستی آن، و موارد دیگری که برای پاراگراف نویسی باید رعایت شوند آموزش داده می شود. بخش دوم کتاب حاوی 6 درس است که روش های نوشتن انواع مختلف مقاله مثل مقاله های مقایسه ای / تضاد، مقاله های علت و معلول، مقاله های فرآیندی و مقاله های استدلالی را آموزش می دهد. به تکنیک های بازگو کردن (Paraphrase) و خلاصه سازی هم در این بخش پرداخته می شود. بخش آخر کتاب حاوی 6 درس است و انواع جمله ها مثل جمله های ساده، ترکیبی، پیچیده و جمله واره های اسمی، قیدی، صفتی، و غیره را توضیح می دهد.

هر بخش از کتاب Writing Academic English با مرور فصل و چند تمرین نوشتاری به پایان می رسد تا زبان آموزان بتوانند هر چیزی که در طول فصل یاد گرفته اند را به کار بگیرند. همچنین، مقاله های مختلفی از نشریات روز دنیا برای خواندن زبان آموزان در نظر گرفته شده است. این مقاله ها که در قالب های متفاوتی نوشته شده اند روش صحیح و استاندارد مقاله نویسی را به زبان آموزان نشان می دهند.

کتاب Writing Academic English دارای شش پیوست نیز می باشد که فرآیند نوشتن را توضیح می دهند. این بخش از کتاب به مقاله نویسی آکادمیک، قوانین نقطه گذاری، کلمه های ربط دهنده، نمادهای ویرایشی، انواع منابع، روش های مختلف اشاره به منابع به کار رفته در مقاله و غیره می پردازد.

ویرایش چهارم کتاب Writing Academic English که توسط انتشارات لانگمن (پیرسون) به چاپ رسیده است را می توانید به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

 

دانلود فایل PDF کتاب Writing Academic English (حجم: 48 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود رایگان کتاب Spelling Secrets

کتاب Longman Academic Writing Series 2

دانلود کتاب های Writing for the Real World

دانلود کتاب The practical Writer with Reading

دانلود کتاب Academic Writing for Graduate Students

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *