پنج‌شنبه , 29 فوریه 2024
دوره گرامر

دانلود کتاب داستان Wuthering Heights – سطح 5

خواند کتاب داستان یکی از بهترین روش ها برای یادگیری زبان انگلیسی (و سایر زبان ها) است چرا که روشی علمی و موثر است. مثلا هنگامی که یک زبان آموز لیستی از کلمات را خارج از متن حفظ می کند آن کلمات در حقیقت برای مدت کوتاهی در ذهن آن زبان آموز باقی خواهند ماند. ولی وقتی که یک زبان آموز کلمات را در متنی یاد می گیرد با توجه به ارتباطی که او بین کلمات و خود داستان پیدا می کند آن ها را برای مدتی طولانی در ذهن خود خواهد داشت.

خواندن داستان های کوتاه انگلیسی می تواند مهارت درک مطلب (Reading) زبان آموزان را به طور قابل توجهی بهبود بخشد. البته خواندن داستان مهارت های دیگر زبان آموزان را نیز به طور مستقیم یا غیر مستقیم تقویت می کند. در این پست یک داستان انگلیسی بسیار محبوب به نام Wuthering Heights (بلندی های بادگیر) برای دانلود قرار داده شده است. Wuthering Heights یک داستان انگلیسی سطح 5 است و برای زبان آموزان سطوح فوق متوسط و بالاتر مناسب می باشد.

 

خلاصه داستان:

The wind is strong on the Yorkshire moors. There are few trees, and fewer houses, to block its path. There is one house, however, that does not hide from the wind. It stands out from the hill and challenges the wind to do its worst. The house is called Wuthering Heights. When Mr Earnshaw brings a strange, small, dark child back home to Wuthering Heights, it seems he has opened his doors to trouble. He has invited in something that, like the wind, is safer kept out of the house.

 

 

دانلود کتاب داستان Wuthering Heights

 

دانلود داستان Wuthering Heights (حجم: 25 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

داستان های انگلیسی تصویری

داستان های انگلیسی ترجمه شده

رمان انگلیسی برای تقویت زبان مبتدی

داستان های کوتاه انگلیسی سطح بندی شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *