سه‌شنبه , 16 آگوست 2022

دانلود کتاب Grammatically Correct

کتاب Grammatically Correct یکی از منابع آموزش گرامر زبان انگلیسی می باشد که توسط آن استیلمن به نگارش در آمده است. این منبع یک راهنمای ضروری برای یادگیری علائم نگارشی، املای واژگان، انواع گرامر ها، ساختار و کاربرد های آنهاست. شما به عنوان یک زبان آموز یا داوطلب یکی از آزمون های بین المللی مانند IELTS باید به قدری بر روی گرامر تسلط داشته باشید که متن نگارش شده توسط شما به بهترین شکل ممکن ارائه شود. تسلط بر گرامر کار سختی نیست. این کتاب به آسانی و سرعت شما را برای استفاده صحیح از گرامر در نگارش متن ها آشنا می سازد و به شما اطلاعاتی در خصوص بهتر نوشتن ارائه می دهد. تسلط بر روی نحوه استفاده از علائم نگارشی، نوشتن درست حروف واژگان، ساختار های گرامری، سبک منظم و صحیح نگارش، تفاوت میان گرامر های مختلف و جلوگیری از اشتباهات رایج زبان آموزان در نگارش از اهداف اصلی این کتاب می باشند.
این کتاب شامل 5 بخش اصلی می باشد که هر یک بر روی موضوع خاصی از گرامر متمرکز می باشند.
در بخش اول شما به یادگیری املا می پردازید. واژگانی که معمولاً اشتباه نوشته می شوند و واژگان هم آوا که املای مشابه دارند نیز در این بخش آموزش داده می شود. در بخش دوم با کلماتی مواجه هستید که معمولاً به اشتباه به جای کلمات دیگری استفاده می شوند. بخش سوم علاوه بر ساختار ابتدایی جملات بر روی علائم نگارشی متمرکز می باشد. در بخش چهارم ارتباط میان فاعل و فعل از نظر تعداد، برخی ضمایر، تصورات غلط درباره بعضی گرامر ها و برخی توصیف کننده ها مورد بررسی قرار می گیرند. در بخش پنجم نیز می آموزید که حرف اول بعضی از کلمات باید بزرگ نوشته شوند و همچنین مروری بر روی جملات معلوم و مجهول خواهید داشت.
در پایان کتاب Grammatically Correct یک بخش مدخل وجود دارد که در آن همه مباحث آموزش داده شده در کتاب به صورت فهرست و براساس حروف الفبا همراه با ذکر صفحاتشان نمایش داده شده اند.

 

 

دانلود فایل PDF کتاب Grammatically Correct (حجم: مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود رایگان کتاب Oxford Grammar

دانلود کتاب Fundamentals of English Grammar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.