سه‌شنبه , 5 دسامبر 2023
دوره گرامر

دانلود کتاب IELTS UP TASK 2 WRITING

آیا می خواهید برای Task 2 مهارت Writing آزمون آکادمیک و جنرال آیلتس نمره ای بین 6 تا 7 یا حتی بالاتر بگیرید؟ کتاب IELTS UP TASK 2 WRITING برای افرادی چون شما نوشته شده است. در واقع نویسنده این کتاب (Adam W. Canin) تلاش کرده با گردآوری ایده های گوناگون و واژگان مرتبط با مسائل روز، شما را به کسب نمره مورد نظرتان نزدیک کند. به گفته Adam W. Canin، این کتاب، کتابی است که با توجه به تجربیات وی در سال هایی که مشغول مطالعه برای شرکت در آزمون آیلتس و آموزش زبان آموزان بسیاری برای شرکت در این آزمون بوده، نوشته شده است. صفحه آرایی این کتاب نیز با تلاش بسیاری از دانش آموزان او صورت گرفته.

در طول این کتاب نکات بسیار ارزشمند و مهمی به شما آموزش داده می شود. در واقع کتاب IELTS up شما را با نوشتن انواع مختلف essay در آزمون آیلتس آشنا می کند.

مطالب موجود در این کتاب را می توانیم در 3 بخش تقسیم کنیم:

  • Instruction
  • Types of essays
  • Examples (تمام سوالات و ایده های task 2 که تا 2020 مطرح شده اند.)

به گفته نویسنده، این کتاب ساختاری شبیه به پازل دارد. به طور مثال تصویری از یک تکه از پازل را در اختیار شما می گذارد و شما 40 دقیقه زمان دارید تا با قوه تخیل و آنچه در ذهنتان دارید، پازل را تکمیل کنید. اگر تا به حال به چیدن پازل پرداخته باشید، حتما می دانید قطعات گوشه و کنار پازل چه قدر مهم هستند. اگر بخواهیم دقیق بگوییم، این کتاب گوشه و کنارهای پازل را در اختیار شما می گذارد و باعث تقویت ذهن شما می شود.

در مجموع می توانیم بگوییم مطالعه این کتاب:

  • به شما ایده هایی بسیاری برای نوشتن می دهد.
  • کمک می کند تا ایده های خود را به بهترین نحوه ممکن بنویسید.
  • باعث افزایش تعداد کلمات و انسجام دایره واژگانی شما می شود.
  • شما را برای غلبه بر چالش های موجود در بخش writing آزمون آیلتس آماده می کند.
  • و….

مطالب این کتاب در 47 درس گنجانده شده. هر درس دارای بخشی به نام question vocabulary است. سوالات این بخش به شما کمک می کنند، مهارت نوشتنتان به طرز قابل توجهی قوی شود. با اطمینان می توان گفت مطالعه این 47 درس، تمام نیاز های شما را برای گرفتن نمره 7 و بالاتر فراهم می کند.

تجربه ثابت کرده است که فرقی نمی کند این کتاب را با یک معلم استفاده نمایید یا از این کتاب به تنهایی استفاده کنید، در هر صورت با مطالعه این کتاب می توانید به موفقیت برسید. (البته بدون شک مطالعه گروهی این کتاب، به یادگیری شما بیشتر کمک می کند.)

بخشی از این کتاب به عنوان نمونه در زیر قرار داده شده است.

دانلود بخشی از این کتاب به عنوان نمونه

 

 

فایل حاوی کتاب IELTS UP TASK 2 WRITING

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب های کمبریج آیلتس

دانلود کتاب Barron’s Writing for IELTS

دانلود کتاب های Collins Practice Tests for IELTS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *