دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

دانلود کتاب تین تو تین 3

کتاب Teen2Teen 3، سومین سطح از مجموعه کتاب چهار سطحی تین تو تین می باشد که توسط انتشارات آکسفورد برای آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان متوسط منتشر شده است. طراحی محتوای این مجموعه کاملا با نیاز های مهارتی و روان شناختی نوجوانان منطبق است و از موضوعات اجتماعی جذاب برای این گروه سنی در برنامه آموزشی آن استفاده شده است. روش مجموعه Teen2Teen مکالمه محور است و آموزش را از طریق مکالمه برای نوجوانان ارائه داده است.

در این پست امکان دانلود کتاب تین تو تین 3 را برای شما فراهم کرده ایم که در انتهای همین صفحه می توانید آن را دانلود کرده و به تمامی بخش های آن دسترسی پیدا کنید.

 

دانلود تین تو تین 3

.

بررسی کتاب تین تو تین 3

این کتاب همانند سطح های دیگر این مجموعه، شامل 12 درس است که زبان آموز پس از گذراندن آن می تواند مکالمات پیچیده تری را درباره موضوعات آدرس دادن، توصیف طعم های غذا، تمیز کردن خانه، ورزش، فیلم و موسیقی  با دیگران اجرا کند. از این رو که برنامه دستور زبان در مجموعه کتاب Teen To Teen بسیار با دقت و برنامه ریزی شده پیش می رود، در کتاب تین تو تین 3، زبان آموز به زمان های گذشته ساده و گذشته استمراری، جملات شرطی و ساخت جملات با Will به خوبی مسلط می شود. هم چنین ریدینگ های متنوعی که در پایان کتاب ارائه شده است، به تقویت مهارت ریدینگ و درک مطلب زبان آموز کمک بسیاری می کند.

لینک دانلود کتاب تین تو تین 3

برای کتاب تین تو تین 3، کتاب دانش آموز و کتاب کار که در یک جلد جمع آوری شده اند در زیر برای دانلود ارائه شده اند. هم چنین فایل های صوتی کتاب دانش آموز و کتاب مدرس مربوط به این کتاب برای دانلود رایگان در اختیار شما قرار داده شده اند.

 

دانلود کتاب دانش آموز و کتاب کار Teen2Teen 3 (حجم: 60 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز (حجم: 206 مگابایت)

دانلود کتاب مدرس – Teacher’s Edition (حجم: 26 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Teen2Teen 2

دانلود کتاب Teen2Teen 1 با فایل صوتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *