دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

دانلود رایگان کتاب تین تو تین Teen2Teen 2 + فایل صوتی

در این پست کتاب Teen2Teen 2 که دومین سطح از مجموعه 4 سطحی Teen2Teen است برای دانلود رایگان قرار داده شده است. این کتاب در قالب مجموعه تین تو تین توسط انتشارات آکسفورد برای آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان نوجوان منتشر شده است. نوجوانانی که می خواهند از این مجموعه برای یادگیری انگلیسی استفاده کننده باید تا حد قابل توجهی از قبل زبان انگلیسی را یاد گرفته باشند. در این پست امکان دانلود کتاب تین تو تین 2 برای مخاطبان این کتاب فراهم شده است.

جزئیات کتاب Teen2Teen 2

اگر کتاب Teen2Teen 2 را دانلود نمایید متوجه می شوید که از کتاب از 9 درس تشکیل شده است. تمرکز هر درس روی چند بخش معطوف شده است. دو مورد از این بخش ها گرامر و واژگان هستند که در هر درس حداقل یک بخش برای هر کدام ارائه شده است. بخش دیگر که کتاب روی آن کار می کند بخش Social Language است؛ منظور از Social Language در زبان عامیانه است، یعنی زبانی که در افراد انگلیسی زبان در مکالمات روزمره از آن استفاده می کنند (برعکس زبان رسمی که افراد در موقعیت های رسمی از آن استفاده می کنند).

در کتاب تین تو تین 2 از بین مهارت های چهارگانه اصلی روی دو مهارت Reading و Writing کار شده است و هر درس بخش هایی به این دو مهارت اختصاص داده شدند. البته با توجه به اینکه در هر درس بخش های شنیداری هم وجود دارند در واقع مهارت Listening زبان آموزان این کتاب هم قطعا تقویت می شود. اما در خصوص مهارت Speaking بخشی خاصی در این کتاب به این مهارت اختصاص داده نشده است اما در کلاس های درس مدرسان با تمرین های گفتاری که برای زبان آموزان دارند در واقع روی این مهارت هم کار می کنند. در کتاب هایی که برای بعد از مجموعه Teen2Teen استفاده می شود روی Speaking تمرکز کافی قرار داده می شود.

.

لینک های دانلود کتاب تین تو تین 2

برای دانلود کتاب Teen2Teen 2 کتاب دانش آموز (Student Book)، کتاب کار (Workbook)، فایل های صوتی کتاب دانش آموز و کتاب مدرس (Teacher’s Edition) برای دانلود رایگان ارائه شده اند. در نظر داشته باشید که کتاب دانش آموز و کتاب کار در قالب یک کتاب قابل استفاده است، کتاب کار در بخش انتهای کتاب اضافه شده است. لینک دانلود هر کدام از این موارد به صورت مجزا و کاملا رایگان در زیر قرار داده شده است تا زبان آموز هر کدام را که نیاز داشته باشد دانلود و استفاده نماید. لینک های دانلود در زیر قرار داده شده اند:

 

دانلود کتاب دانش آموز و کتاب کار Teen2Teen 2 (حجم: 54 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز (حجم: 180 مگابایت)

دانلود کتاب مدرس – Teacher’s Edition (حجم: 29 مگابایت)

 

 

نحوه استفاده از کتاب Teen2Teen 2

در خصوص نحوه استفاده از کتاب تین تو تین 2 چه در آموزشگاه های زبان کلاس گرفته باشید و چه کلاس خصوص برای این کتاب را گرفته باشید بعد از اینکه هر مبحث از کتاب به شما آموزش داده می شود ابتدا اگر برای آن مبحث در کتاب دانش آموز Teen2Teen 2 تمرینی ارائه شده باشد آن تمرین را انجام دهید. سپس به کتاب کار تین تو تین 2 مراجعه کنید و تمریناتی هم که در این کتاب موجود هستند را انجام دهید. پس از انجام تمرینات هر دو کتاب دانش آموز و کار شما باید متوجه شده باشید که مبحث مربوطه را تا چه حدی فهمیده باشید، اگر نتوانید به حداثل 70 درصد تمرینات پاسخ داده باشید این بدین معنی است که شما آن مبحث را به اندازه ای که باید، متوجه نشدید. در این صورت حتما به معلم خود مراجعه کنید و از سوالاتی که در خصوص آن مبحث دارید را از او بپرسید.

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب تین تو تین 1

دانلود کتاب Teen2Teen 3

دانلود کتاب Family and Friends 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *