یکشنبه , 16 می 2021

دانلود کتاب 101American English Idioms

کتاب 101American English Idioms برای گسترش دامنه ی لغات و اصطلاحات عموم زبان آموزانی منتشر شده است که می خواهند با یاد گرفتن اصطلاحات روزمره در زبان محاوره آمریکایی دانش زبانی خود را غنی تر کرده و بتوانند راحت تر، طبیعی تر و با اعتماد به نفس بیشتری با انگلیسی زبانان و به خصوص آمریکایی ها ارتباط برقرار کنند.

کتاب حاضر شامل 9 قسمت است. قسمت های کتاب دارای موضوعاتی مثل مردم عجیب ترین کارها را انجام می دهند، بهترین تلاش خودت را انجام بده، وقتی که کارها خوب پیش می روند و غیره می باشند. در هر قسمت از کتاب، ابتدا هر اصطلاح همراه با یک تصویر معرفی می شود که معنی اجزای تشکیل دهنده آن اصطلاح را نشان می دهد و سپس یک مکالمه یا متن متناسب آمده که کاربرد آن اصطلاح را توضیح می دهد. مزیت این تصاویر این است که نه تنها نوعی شوخ طبعی و جذابیت به کتاب اضافه می کنند بلکه تضاد بین معنی تحت اللفظی و معنی واقعی اصطلاحات را به صورت تصویری نشان می دهند. هر نه قسمت کتاب دارای فایل صوتی می باشند. این فایل های صوتی شامل مکالمه ها و متون ضبط شده ی کتاب هستند که می توانند نوعی تمرین نیز برای مهارت شنیداری زبان آموزان تلقی شوند.

این کتاب در وهله اول برای عموم زبان آموزانی که در حال فراگیری زبان انگلیسی هستند طراحی شده، ولی شوخ طبعی گرافیکی کتاب که معنی هر اصطلاح را با یک تصویر آموزش می دهد باعث شده که این کتاب برای انگلیسی زبانان هم جالب و سرگرم کننده باشد. کتاب 101American English Idioms حاوی یک فهرست راهنما در انتهای کتاب است. در این قسمت، همه اصطلاحات و معانی آن ها به همراه شماره صفحه بر اساس حروف الفبا نوشته شده اند. این فهرست جای قرار گرفتن اصطلاحات را نشان داده و به یاد آوردن آن ها را راحت تر می کند.

کتاب 101American English Idioms را می توانید به همراه فایل های صوتی آن به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

 

دانلود فایل pdf کتاب 101American English Idioms (حجم: 11 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب (حجم: 49 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب های Idioms and Phrasal Verbs

دانلود رایگان کتاب های English Vocabulary in Use

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *