دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

دانلود کتاب English for Football

کتاب English for Football یکی از کتاب های مجموعه Express Series می باشد که توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است. این کتاب برای افرادی مناسب است که در صنعت فوتبال فعالیت دارند یا در حال آمادگی برای شروع فعالیت شان در این زمینه هستند و نیازمند به استفاده از زبان انگلیسی در ارتباط روزمره و کار خود می باشند. با مطالعه دروس این اثر به مهارت های زبانی و واژگان ضروری به منظور درک موقعیت های مختلف در یک فضای فوتبالی تسلط پیدا خواهید کرد.این کتاب شامل هشت درس می باشد که در طول این دروس، همه سمت های مختلف در داخل و خارج زمین فوتبال، از مهاجم گرفته تا مربی، پوشش داده می شوند. دروس این کتاب مجزا هستند، از این رو می توانید درسی را بر حسب نیاز انتخاب و مطالعه نمایید. این کتاب همچنین می تواند به صورت خود آموز نیز مورد استفاده قرار گیرد.

هر درس از کتاب English for Football با یک بخش به نام Kick-off آغاز می شود که شامل یک تمرین یا آزمون کوتاه است و به نوعی مقدمه آن درس می باشد. تمرین های کاربردی، متن ها و فایل های صوتی مرتبط با فوتبال و تصاویر و شکل های مختلف به شما کمک می کنند تا واژگان و اصطلاحات بسیاری را فرا گیرید. در پایان هر درس، بخشی به نام Profile نیز وجود دارد که مربوط به یک فوتبالیست مشهور است و در ادامه آن سوالاتی به منظور ایجاد بحث و فعالیت Speaking قرار گرفته اند.

پس از اتمام کتاب English for Football شما می توانید در قسمت Test yourself که یک جدول می باشد میزان یادگیری خود را بسنجید. در انتهای کتاب همچنین یک بازی به نام Boardgame ، بخش Answer Key که شامل پاسخ تمامی تمرین های کتاب است و بخش Transcripts که در آن متن فایل های صوتی کتاب را مشاهده خواهید کرد قرار گرفته اند. قسمتی به نام A-Z Wordlist نیز در انتها کتاب قرار دارد که در آن تمامی واژگان و اصطلاحات کتاب بر اساس حروف الفبای انگلیسی فهرست شده اند.

این کتاب علاوه بر کتاب اصلی شامل فایل های صوتی کتاب اصلی، کتاب مدرس و نرم افزار این کتاب می باشد، برای دانلود کتاب English For Football می توانید به لینک های موجود در پایان این صفحه مراجعه کنید.

 

 

دانلود کتاب English for Football

 

لینک های دانلود کتاب English for Football

 

دانلود فایل PDF کتاب English for Football (حجم: 23 مگابایت)

فایل های صوتی این کتاب (حجم: 32 مگابایت)

دانلود کتاب مدرس – TEACHING NOTES (حجم: 1 مگابایت)

دانلود نرم افزار کتاب – CD-ROM (حجم: 2 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Oxford English for Careers Tourism

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *