پنج‌شنبه , 29 فوریه 2024
دوره گرامر

دانلود کتاب های Oxford English for Careers Tourism 1 – 3

مجموعه Oxford English for Careers – Tourism مجموعه ای سه سطحی است که توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است و مخاطبان خود را با زبان انگلیسی مرتبط با صنعت گردشگری آشنا می سازد. سطوح این مجموعه به ترتیب از English for Careers – Tourism 1 تا سطح 3 می باشند. سطح این مجموعه از متوسط رو به پایین تا متوسط رو به بالا است.

هر سطح از این مجموعه دارای دوازده یونیت است و هر یونیت نیز به موضوع خاصی اختصاص داده شده است. سطح اول این مجموعه به موضوعاتی همچون مفهوم گردشگری، مقصد های گردشگری جهان، برگزار کنندگان تور های گردشگری، انگیزه های گردشگری، آژانس های هواپیمایی، حمل و نقل در گردشگری، امکانات رفاهی، بازاریابی و تبلیغات، صنعت خطوط هواپیمایی، تعطیلات متفاوت و … می پردازد.

سطح دوم (یعنی Oxford English for Careers – Tourism 2) دارای موضوعاتی مانند تفاوت های فرهنگی در احوالپرسی، خوش آمد گویی به میهمانان، بررسی انواع گردشگران، خدمات اطلاع رسانی به گردشگران، انعام دادن، غذاهای فصلی، گردشگری روستایی، جاذبه های گردشگری، فرصت های شغلی در صنعت گردشگری، تفریح با اقامت در هتل، گردشگری تخصصی، سفر های کاری و … می باشد.

و سطح سوم این مجموعه نیز به موضوعاتی مثل گردشگری در حال حاضر، سازمان های ملی گردشگری، مدیریت تورها، مدیریت هتل، خرید آنلاین برای سفر، اثرات گردشگری در یک منطقه، جاذبه های ایجاد شده برای گردشگران، مدیریت رویدادها، گردشگری بی ضرر برای محیط زیست، آینده گردشگری و … پرداخته است.

در هر یونیت از این کتاب ها بخش های Customer Care تمرینات مفیدی برای مشتری مداری ایجاد شده است که مستقیماً با مشاغل خاص در گردشگری در ارتباط هستند.

علاوه بر این، در انتهای کتاب های اول و دوم، بخش Pair Work شامل تمرین هایی است که به صورت دو نفره میان زبان آموزان انجام می شوند. بخشی تحت عنوان Grammar Reference نیز در انتهای کتاب آمده که مروری بر همه مباحث گرامری مهم و موجود در کتاب دارد. در قسمت Listening Scripts نیز متن فایل های صوتی کتاب به طور کامل آورده شده است و بخش Glossary واژه نامه ای است که در آن تمامی واژگان و عبارات مهم کتاب را خواهید یافت.

در انتهای کتاب سوم، علاوه بر بخش های فوق، قسمتی به نام Writing Bank وجود دارد که شما را با نگارش انواع ایمیل، نامه، رزومه و … آشنا می سازد و دارای یک Writing Bank Key هست که می توانید از آن به عنوان راهنما استفاده نمایید.

سطوح این مجموعه واژگان و مهارت های مورد نیازی که گردشگران برای برقراری ارتباط موثر لازم دارند، ارائه نموده است.

  • سطح یک (Provision) به بخش هایی از گردشگری اشاره دارد که مرتبط با پکیج های معمول گردشگری مانند پرواز ها و پکیج های تعطیلات است.
  • سطح دو (Encounters) زبانی را به مخاطبان می آموزد که در برخورد های رو در رو با گردشگران به آن نیاز دارند.
  • سطح سه (Management) زبانی را پوشش می دهد که در مسائل گردشگری در سطح ابتدایی مدیریتی مورد نیاز است.

فعالیت های شنیداری، درک مطلب، گفتاری و نوشتاری در طول سه سطح مجموعه Oxford English For Careers – Tourism، تمرینات واقعی و ارتباطی مهارت های زبان مورد نیاز در صنعت گردشگری را برای شما فراهم می کنند. این دوره همچنین زمینه تدریس حرفه ای برای مدرسان فراهم نموده و اطلاعات پیش زمینه ای تخصصی در خصوص صنعت گردشگری در اختیار آنها قرار می دهد.

هر سطح از این مجموعه شامل مواردی مثل کتاب دانش آموز (Student’s Book)، فایل های صوتی کتاب دانش آموز و کتاب معلم (Teacher’s Book) می باشد. تمامی مواردی که از این مجموعه در دسترس می باشند را می توانید به صورت رایگان در زیر دانلود نمایید.

 

 

 

دانلود کتاب دانش آموزش Oxford English For Careers – Tourism 1 (حجم: 30 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز (حجم: 91 مگابایت)

دانلود کتاب معلم – Teacher’s Book (حجم: 30 مگابایت)

 

 

 

دانلود کتاب دانش آموزش Oxford English For Careers – Tourism 2 (حجم: 11 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز (حجم: 56 مگابایت)

دانلود کتاب معلم – Teacher’s Book (حجم: 8 مگابایت)

 

 

 

دانلود کتاب دانش آموزش Oxford English For Careers – Tourism 3 (حجم: 36 مگابایت)

دانلود کتاب معلم – Teacher’s Book (حجم: 24 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب English for Football

دانلود کتاب Writing Academic English

دانلود کتاب Communicate What You Mean

دانلود کتاب های English for Careers Medicine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *